Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Rodzic – pierwszy wychowawca i nauczyciel”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Rodzic – pierwszy wychowawca i nauczyciel”"— Zapis prezentacji:

1 „Rodzic – pierwszy wychowawca i nauczyciel”

2 Jak wychowywać ?

3 Jak uczyć ?

4 Chcemy mieć pewność, że Ci, którzy są dla nas najważniejsi…

5 dostaną to, co najlepsze.

6

7 Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców stworzyliśmy inicjatywę naukadomowa.pl

8 Dużą wagę przywiązujemy do współpracy z rodzicami
Dużą wagę przywiązujemy do współpracy z rodzicami. Staramy się rozwiewać ich wątpliwości, przygotowujemy materiały do pracy z dzieckiem w domu.

9 Chcąc objąć naszym działaniem szersze grono rodziców i dzieci postanowiliśmy zrealizować ten projekt.

10 Pomoc w problemach wychowawczych: 1
Pomoc w problemach wychowawczych: 1. Stworzenie przez psychologów wideo poradnika i FAQ. 2. Prowadzenie dyżuru telefonicznego z udziałem autorów poradnika.

11 Pomoc w edukacji dzieci: 1
Pomoc w edukacji dzieci: 1. Opracowanie autorskich materiałów edukacyjnych. 2. Przygotowanie i udostępnienie cyfrowego materiału edukacyjnego.

12 Korzyści: Krótkie, dobrej jakości filmy z poradami psychologów podpowiedzą w jaki sposób postępować z dzieckiem. Możliwość telefonicznego zadania pytania terapeucie pozwoli uzyskać odpowiedzi na niewyjaśnione kwestie. Materiały edukacyjne dadzą Ci możliwość urozmaicenia pracy z dziećmi. Nagrania wybranych zajęć pokażą jak w praktyce je realizować.

13 O realizatorach słów kilka…

14 Magdalena Sroka – nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, przyszły doradca zawodowy. Doświadczenie w pracy z dziećmi i rodzicami zdobyła podczas pracy w placówkach przedszkolnych, prowadzenia różnego rodzaju warsztatów, imprez integracyjnych i kolonii letnich. Z zamiłowania uczy dzieci tańca i śpiewu, prowadzi zajęcia z zakresu eksperymentów fizycznych i chemicznych. Autorka bloga naukadomowa.pl.

15 RAFAŁ PIETRZYK- psycholog, psychoterapeuta systemowy, trener Treningu Zastępowania Agresji (ART). Specjalizuje się w terapii indywidualnej, rodzin, dzieci i młodzieży w ujęciu systemowym z problemem, zaburzeń zachowania, zaburzeń wieku rozwojowego, zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych. Doświadczenie zawodowe w pracy z młodzieżą i dziećmi zdobywa pracując jako psychoterapeuta w Instytucie Terapii i Ustawień Systemowych i w publicznych jednostkach.

16 Sylwia Maśka – Tomszak Psycholog, psychoterapeuta, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiada doświadczanie w pracy terapeutycz-nej i szkoleniowej z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. W swojej pracy kieruje się szacunkiem do drugiego człowieka.

17 Stowarzyszenie „Inicjatywy Społeczne”
Realizowaliśmy następujące projekty: „Tęczowy Zakątek” – nowy punkt przedszkolny w Janowicach (www.teczowyzakatek.eu) Zajęcia logopedyczne w gminie Bestwina Wakacyjny przedszkolak Folkowanie w gminie Bestwina Mówię wyraźnie – zajęcia logopedyczne w Jasienicy Pracuj u siebie Węgierska Górka jakiej nie znamy

18 Twój głos jest ważny


Pobierz ppt "„Rodzic – pierwszy wychowawca i nauczyciel”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google