Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jak wychowywać ? Jak uczyć ? Chcemy mieć pewność, że Ci, którzy są dla nas najważniejsi…

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jak wychowywać ? Jak uczyć ? Chcemy mieć pewność, że Ci, którzy są dla nas najważniejsi…"— Zapis prezentacji:

1

2 Jak wychowywać ?

3 Jak uczyć ?

4 Chcemy mieć pewność, że Ci, którzy są dla nas najważniejsi…

5 dostaną to, co najlepsze.

6

7 Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców stworzyliśmy inicjatywę naukadomowa.pl

8 Dużą wagę przywiązujemy do współpracy z rodzicami. Staramy się rozwiewać ich wątpliwości, przygotowujemy materiały do pracy z dzieckiem w domu.

9 Chcąc objąć naszym działaniem szersze grono rodziców i dzieci postanowiliśmy zrealizować ten projekt.

10

11 Pomoc w edukacji dzieci: 1. Opracowanie autorskich materiałów edukacyjnych. 2. Przygotowanie i udostępnienie cyfrowego materiału edukacyjnego.

12 Korzyści: - Krótkie, dobrej jakości filmy z poradami psychologów podpowiedzą w jaki sposób postępować z dzieckiem. - Możliwość telefonicznego zadania pytania terapeucie pozwoli uzyskać odpowiedzi na niewyjaśnione kwestie. - Materiały edukacyjne dadzą Ci możliwość urozmaicenia pracy z dziećmi. - Nagrania wybranych zajęć pokażą jak w praktyce je realizować.

13 O realizatorach słów kilka…

14 Magdalena Sroka – nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, przyszły doradca zawodowy. Doświadczenie w pracy z dziećmi i rodzicami zdobyła podczas pracy w placówkach przedszkolnych, prowadzenia różnego rodzaju warsztatów, imprez integracyjnych i kolonii letnich. Z zamiłowania uczy dzieci tańca i śpiewu, prowadzi zajęcia z zakresu eksperymentów fizycznych i chemicznych. Autorka bloga naukadomowa.pl.

15 RAFAŁ PIETRZYK- psycholog, psychoterapeuta systemowy, trener Treningu Zastępowania Agresji (ART). Specjalizuje się w terapii indywidualnej, rodzin, dzieci i młodzieży w ujęciu systemowym z problemem, zaburzeń zachowania, zaburzeń wieku rozwojowego, zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych. Doświadczenie zawodowe w pracy z młodzieżą i dziećmi zdobywa pracując jako psychoterapeuta w Instytucie Terapii i Ustawień Systemowych i w publicznych jednostkach.

16 Sylwia Maśka – Tomszak Psycholog, psychoterapeuta, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiada doświadczanie w pracy terapeutycz- nej i szkoleniowej z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. W swojej pracy kieruje się szacunkiem do drugiego człowieka.

17 Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Realizowaliśmy następujące projekty: - Tęczowy Zakątek – nowy punkt przedszkolny w Janowicach (www.teczowyzakatek.eu) - Zajęcia logopedyczne w gminie Bestwina - Wakacyjny przedszkolak - Folkowanie w gminie Bestwina - Mówię wyraźnie – zajęcia logopedyczne w Jasienicy - Pracuj u siebie - Węgierska Górka jakiej nie znamy

18 Twój głos jest ważny


Pobierz ppt "Jak wychowywać ? Jak uczyć ? Chcemy mieć pewność, że Ci, którzy są dla nas najważniejsi…"

Podobne prezentacje


Reklamy Google