Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WIEDŹMIN figurkowa gra bitewna Propozycja Współpracy

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WIEDŹMIN figurkowa gra bitewna Propozycja Współpracy"— Zapis prezentacji:

1 WIEDŹMIN figurkowa gra bitewna Propozycja Współpracy

2 Plan prezentacji: kilka słów o nas nasze dotychczasowe doświadczenia w tworzeniu gier figurkowych możliwości produkcyjne propozycja współpracy

3 Kilka słów o nas: Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, który stawia swoje pierwsze kroki na rynku figurkowym we współpracy z największymi firmami wargamingowymi w polsce. Mamy duże doświadczenie w produkcji, dystrybucji i tworzeniu modeli do gier bitewnych. Potrafimy stworzyć grę od zera. Projektujemy, rzeźbimy,Odlewamy i dystrybuujemy figurki w różnych skalach.

4 Kilka słów o nas: Nasz zespół tworzą 3 osoby:
Oskar Kida – student prawa, a jednocześnie gracz z wieloletnim doświadczeniem (aktualny Mistrz Polski w „Ogniem i Mieczem”; uczestnik Mistrzostw Świata „Lord of The Rings SBG”); ekspert w zakresie znajomości zasad i trendów na rynku gier bitewnych Łukasz Wnuk – współtwórca różnych systemów bitewnych. Od lat zajmujący się grami figurkowymi i planszowymi. Specjalista do spraw sprzedaży i promocji gier bitewnych. Mateusz Jędrys – specjalista do spraw technologii i produkcji figurek bitewnych.

5 Nasze doświadczenia w tworzeniu gier figurkowych:
Aktualnie pracujemy nad własnymi systemami bitewnymi oraz zestawami modeli do istniejących już systemów. Produkujemy figurki na indywidualne zamówienia. Współpracują z nami graficy z całej Polski. Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu zawodowemu i hobbystycznemu, odznaczamy się doskonałą znajomością rynku krajowego i światowego.

6 Możliwości produkcyjne: Odlewy metalowe: Odlewy z żywic epoksydowych:
Posługujemy się w codziennej pracy piecami odlewniczymi o wsadzie do 30 kg materiału. Odlewy wykonujemy na centryfugach przemysłowych. Standardowo odlewamy do ok. 15 tysięcy odlewów w miesiącu (w razie konieczności jesteśmy w stanie w ciągu 2-3 miesięcy zwiększyć możliwości produkcyjne wielokrotne). Odlewy z żywic epoksydowych: Używane w przygotowaniu makiet, elementów terenu itp. Druk 3d: Dysponujemy przemysłową drukarką 3d,pozwalającą na wykonywanie modeli z polietylenu i innych tworzyw.

7 Oferta dla CD Projekt: Szanowni Państwo, chcielibyśmy zaproponować Państwu wspólny projekt- przygotowanie gry „Wiedźmin” w wersji figurkowej gry bitewnej.

8 Jeżeli nasza oferta byłaby dla państwa interesująca, możemy zaproponować:
na bazie naszych dotychczasowych doświadczeń z innymi systemami bitewnymi stworzyć strukturę gry (mechanikę, zasady itp.), która będzie atrakcyjna dla potencjalnych graczy i odda klimat świata „Wiedźmina” na podstawie zaleceń Państwa firmy zaprojektować, wyrzeźbić i przygotować do produkcji modele dowolnych postaci ze świata Wiedźmina (zarówno na podstawie książki, jak i stworzonej przez Państwa gry) produkować dla Państwa firmy taką grę, jako gotowy produkt handlowy, tj. odlewać modele w ilościach handlowych, przygotowywać wszelkiego rodzaju materiały drukowane (podręczniki do gry, opakowania itp.) przygotować lub uczestniczyć w organizowaniu wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych związanych z marketingiem gry

9 Nasza wizja gry: system bitewny w wersji skirmish (starcia grup zbrojnych) skala modeli 28mm (najpopularniejsza na świecie) 2 tryby gry („Potyczka” i „Kampania”) modele zarówno konkretnych postaci z „Wiedźmina” (Geralt, Triss Merigold, Jaskier itp.) jak i całych grup zbrojnych (zakonnicy „Płonącej Róży”, Scoia'Tael, Nilfgardczycy, wojska północnych królestw itp.) elementy dodatkowe (np. potwory, tereny) akcesoria do gry: kostki, żetony itp. Nie planujemy ich produkcji, ale chcemy je skompletować z oferty firm zewnętrznych

10 Ogólny zarys gry: Pierwszą jest wersja „Potyczka”
Planujemy wydać grę w 2 wersjach (obie z zastosowaniem tej samej mechaniki). Pierwszą jest wersja „Potyczka” wersja dla dwóch graczy/zespołów, które dowodzą swoją własnymi kilkunastoosobowymi grupami modeli i muszą pokonać przeciwnika (eliminując jego grupę, lub spełniając cele scenariusza). Drugą, jest wersja „Kampania” w której gracze/zespoły, nie kończą na jednym starciu, lecz z pomocą zasad kreują dalsze losy ich zbrojnych grup, a ich wojownicy/bohaterowie będą się coraz bardziej rozwijać, dzięki cyklowi starć.

11 Chętnie zaprezentujemy nasze pomysły i możliwości podczas bezpośredniego spotkania.
Kontakt: Oskar Kida Tel

12


Pobierz ppt "WIEDŹMIN figurkowa gra bitewna Propozycja Współpracy"

Podobne prezentacje


Reklamy Google