Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zasady powstania Spółdzielnia socjalna FAJNA powstanie na zasadzie franczyzy społecznej. Przedsiębiorstwem stanowiącym wzór jest Soap Company z Keswick.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zasady powstania Spółdzielnia socjalna FAJNA powstanie na zasadzie franczyzy społecznej. Przedsiębiorstwem stanowiącym wzór jest Soap Company z Keswick."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Zasady powstania Spółdzielnia socjalna FAJNA powstanie na zasadzie franczyzy społecznej. Przedsiębiorstwem stanowiącym wzór jest Soap Company z Keswick w Wielkiej Brytanii. Inwestycja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej.

4 Zadania spółdzielni Spółdzielnia będzie zajmować się produkcją oraz dystrybucją hurtową: -mydła – zarówno w klasycznej formie jak i ukształtowane wedle zamówienia klienta (drukarka 3d) -olejki kosmetyczne (eteryczne, do masażu, kąpieli, opalania), świece zapachowe, kremy.

5 Pierwszy produkt - czarne mydło

6 Kogo szukamy Pracownik produkcji spełniający poniższe wymagania: gotowość do rozwoju (szkolenia) zaangażowanie i motywacja do znalezienia zatrudnienia Wymogi formalne: brak aktualnego zatrudnienia orzeczenie o niepełnosprawności miejsce zameldowania na terenie woj. śląskiego

7 Co oferujemy zatrudnienie w tworzonej spółdzielni socjalnej osób prawnych, Indywidualne szkolenie zawodowe, stypendium szkoleniowe w okresie szkolenia zawodowego, wsparcie doradcy zawodowego i psychologa

8 Kontakt Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej Katowice, ul. Warszawska 28A/2 Doradcy inkubatora REPLIKATOR: Krzysztof Łupiński, 32 376 75 65, k.lupinski@swr.plk.lupinski@swr.pl Mateusz Durczok, 32 376 75 65, m.durczok@swr.plm.durczok@swr.pl


Pobierz ppt "Zasady powstania Spółdzielnia socjalna FAJNA powstanie na zasadzie franczyzy społecznej. Przedsiębiorstwem stanowiącym wzór jest Soap Company z Keswick."

Podobne prezentacje


Reklamy Google