Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Tutaj mówimy co to replikator i jakie ma cele (projekt współfinansowany ze środków unijnych, za zadanie ma tworzyć i powielać przedsiębiorstwa społeczne.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Tutaj mówimy co to replikator i jakie ma cele (projekt współfinansowany ze środków unijnych, za zadanie ma tworzyć i powielać przedsiębiorstwa społeczne."— Zapis prezentacji:

1 Tutaj mówimy co to replikator i jakie ma cele (projekt współfinansowany ze środków unijnych, za zadanie ma tworzyć i powielać przedsiębiorstwa społeczne na podstawie zaadaptowanego modelu biznesowego zaczerpniętego z kraju bądź zagranicy).

2 Krótki wstęp na temat spółdzielni.

3 Zasady powstania Spółdzielnia socjalna FAJNA powstanie na zasadzie franczyzy społecznej. Przedsiębiorstwem stanowiącym wzór jest Soap Company z Keswick w Wielkiej Brytanii. Inwestycja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej.

4 Zadania spółdzielni Spółdzielnia będzie zajmować się produkcją oraz dystrybucją hurtową: mydła – zarówno w klasycznej formie jak i ukształtowane wedle zamówienia klienta (drukarka 3d) olejki kosmetyczne (eteryczne, do masażu, kąpieli, opalania), świece zapachowe, kremy. Szeroki oferta: m.in. Mydła w kształcie logo firmy, mydła retro (szare, pewex etc), mydła o nietypowych kolorach – złote, srebrne, czarne. Olejki

5 Pierwszy produkt - czarne mydło
Pierwszy produkt żeby nie być gołosłownym.

6 Kogo szukamy Pracownik produkcji spełniający poniższe wymagania:
gotowość do rozwoju (szkolenia) zaangażowanie i motywacja do znalezienia zatrudnienia Wymogi formalne: brak aktualnego zatrudnienia orzeczenie o niepełnosprawności miejsce zameldowania na terenie woj. śląskiego Łącze poszukujemy 6 takich osób.

7 Co oferujemy zatrudnienie w tworzonej spółdzielni socjalnej osób prawnych, Indywidualne szkolenie zawodowe, stypendium szkoleniowe w okresie szkolenia zawodowego, wsparcie doradcy zawodowego i psychologa

8 Kontakt Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej Katowice, ul. Warszawska 28A/2 Doradcy inkubatora REPLIKATOR: Krzysztof Łupiński, , Mateusz Durczok, ,


Pobierz ppt "Tutaj mówimy co to replikator i jakie ma cele (projekt współfinansowany ze środków unijnych, za zadanie ma tworzyć i powielać przedsiębiorstwa społeczne."

Podobne prezentacje


Reklamy Google