Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W miarę jak się starzejemy, nam kobietom przybywa kilogramów. Dzieje się tak, ponieważ magazynujemy w naszej głowie wiele informacji.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W miarę jak się starzejemy, nam kobietom przybywa kilogramów. Dzieje się tak, ponieważ magazynujemy w naszej głowie wiele informacji."— Zapis prezentacji:

1

2 W miarę jak się starzejemy, nam kobietom przybywa kilogramów. Dzieje się tak, ponieważ magazynujemy w naszej głowie wiele informacji.

3 Ale oczywiście przychodzi taki moment, że taka ilość informacji nie mieści się w naszych główkach. Wtedy zmagazynowane wiadomości zaczynają się rozchodzić po całym ciele. I teraz już wszystko rozumiem….

4 Nie mam nadwagi!! Nie jestem gruba!! Jestem mądra!! BARDZO mądra!!

5 DLA WSZYSTKICH WSPANIAŁYCH KOBIET…..

6 Dzisiaj jest Międzynarodowy Dzień Kobiet Diabelnie Pięknych i Eleganckich, zatem proszę wyślij tę wiadomość do wszystkich, którzy odpowiadają temu opisowi. Możesz mnie również ją przesłać, chociaż już ją otrzymałam i już wiem, że jestem wspaniała. I nie zapominajmy o tej prawdzie życiowej:

7 Życie NIE powinno być podróżą ku grobowi z zamiarem dotarcia tam w dobrym zdrowiu, z atrakcyjnym i zadbanym ciałem, należy się przez nie prześliznąć, z czekoladą w jednej ręce, winem w drugiej, z ciałem w 100% zużytym i krzykiem… Kurde, ale zabawa!!!!!!

8 TAK JEST!! JESTEŚMY DOSKONAŁE…. Ponieważ: -Nie łysiejemy. -Mamy swój dzień państwowy i międzynarodowy. -Możemy używać zarówno koloru różowego jak i niebieskiego.

9 Zawsze wiemy, że nasze dziecko jest nasze. -Mamy pierwszeństwo przy ewakuacji rozbitków. -Nie płacimy rachunku.

10 Jesteśmy pierwszymi zakładnikami, którzy są uwalniani. -Jeżeli zostajemy zdradzone, jesteśmy ofiarami. -Jeżeli zdradzamy, oni są rogaczami.

11 Możemy spać z przyjaciółką i nie nazwą nas przez to lesbijkami. -Możemy się skupiać na kilku rzeczach jednocześnie.

12 Żona ambasadora jest panią ambasadorową, mąż pani ambasador kim jest? -Żona prezydenta jest pierwszą dama, mąż pani prezydent kim jest?

13 Jeżeli wykonujemy męską pracę jesteśmy pionierkami; Jeżeli mężczyzna wykonuje kobiece zajęcie, jest pedałem.

14 I NA KONIEC: Robimy wszystko to, co robi mężczyzna, I TO NA WYSOKICH OBCASACH…!!!

15 Wyślij to do wszystkich wspaniałych kobiet, które znasz I do mężczyzn, którzy Twoim zdaniem są w stanie to przyjąć...

16 MI Ł EGO DNIA!!


Pobierz ppt "W miarę jak się starzejemy, nam kobietom przybywa kilogramów. Dzieje się tak, ponieważ magazynujemy w naszej głowie wiele informacji."

Podobne prezentacje


Reklamy Google