Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Chorzów. Chorzów – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim, położone na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Chorzów. Chorzów – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim, położone na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu."— Zapis prezentacji:

1 Chorzów

2 Chorzów – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim, położone na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, lokalny ośrodek gospodarczy oraz kulturalny. Przez miasto przepływa rzeka Rawa.

3 Ratusz:) Ratusz- Miejce gdzie są wyrabiane dowody osobiste i wszystkie dokumęty dorosłych ludzi... Ratusz leży przy ulicy wolności... Bardzo ładnie wygląda w nocy jak jest oświetlony. Dokładnie jak na tym zdjęciu.

4 Stadion śląski. Stadion Sląski na którym odbywają się wszystkie większe imprezy. Stadion ten jest bardzo duzy. Jest miejscem zgromadzenia ludzi z sąsiednich miast chorzowa. Bardzo ładne miejsce i do zwiedzania.

5 Autostrady. Autostrady w Chorzowie są bardzo duże.. między innymi są też duże korki na tych autostradach.. Nie brakuje też pań do towarzystwa:))

6 Skansen. Skansen jest miejscem gdzie przyjeżdzają dzieci z szkół. Pokazywane są tam układy gwiazd, kosmos, i wszystko co związane z planetami. Na samej górze sufitu jest takie coś gdzie wszystko się otwiera i przybliża teleskopem i widać wszystkie gwiazdy..

7 Kościuł Bardzo dużo osób w tym kościele bierze komunie między innymi ja brałam w tym kościele komunie. Jest to bardzo ładny kościuł.. i bardzo duży. Jedynym plusem tego kościoła jest to że policja nie może cię z niego wynieść..


Pobierz ppt "Chorzów. Chorzów – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim, położone na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google