Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SOCCER ITALIAN STYLE OBOZY SOCCER ITALIAN WE WŁOSZECH Florencja – rok 2014 S. BombardieriM. Mazzantini.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SOCCER ITALIAN STYLE OBOZY SOCCER ITALIAN WE WŁOSZECH Florencja – rok 2014 S. BombardieriM. Mazzantini."— Zapis prezentacji:

1 SOCCER ITALIAN STYLE OBOZY SOCCER ITALIAN WE WŁOSZECH Florencja – rok 2014 S. BombardieriM. Mazzantini

2 SOCCER ITALIAN STYLE OBOZY SOCCER ITALIAN DLA DRUŻYN Program: Soccer Italian Team obozy piłkarskie we Włoszech planowane na 5/6 dni, codziennie rano sesja treningowa licząca 2godz. 15min. Łącznie przewidzianych jest około 11 godzin treningu piłkarskiego. Celem programu jest podniesienie specyficznych umiejętności każdego zawodnika, jaki i całej drużyny, poprzez wprowadzenie do treningu specjalistycznych wstawek technicznych i taktycznych (indywidualnych i grupowych). Jednocześnie zajęcia prowadzone będą w taki sposób, w jaki Mirko i Simone, na co dzień kształtują zdolności koordynacyjne i motoryczne w swoich klubach.

3 Każdy dzień poświęcony będzie na doskonalenie innych obszarów techniki i taktyki piłkarskiej; Przede wszystkim będziemy chcieli zaprezentować inne środki treningowe dla zawodników grających na różnych pozycjach (specjalistyczne dla środkowych obrońców, napastników, itp.) Każdy trening prowadzony będzie przez 2, lub 3 trenerów, co zapewni dbałość o każdy szczegół, a w szczególności: - Błędy każdego z zawodników poprawiane będą na bieżąco - Zapewnimy naszą najwyższą jakość poprzez: intensywność treningu i jego dopasowanie do każdego z zawodników, wybór najlepszej formy dla wszystkich uczestników obozu. Opcja pierwsza:

4 PROGRAM OBOZU(hiszp.) Powyższa tabelka to tylko przykład rozkładu zajęć podczas obozu. Nasz program zawsze opracowujemy w oparciu o informacje od naszych klientów (wiek, stopień zaawansowania, cele, itp.) Na niebiesko zaznaczono zajęcia specjalistyczne w zależności od pozycji na boisku

5 Opcja druga: SPECIALISTYCZNE OBOZY SIS W tej opcji cały program ułożony jest pod specjalne aspekty techniczne i taktyczne. Na przykład: “Obóz Soccer Italian Style – kontrola piłki”, albo: “Obóz Soccer Italian Style – utrzymanie piłki”, itp.. W tym przypadku, każdy dzień będzie wykorzystany do maksymalnego doskonalenia wybranych elementów. W trakcie tygodnia ćwiczeń, wszyscy uczestnicy obozu SIS special program przejdą pełen trening w wybranym zakresie gry.

6 Wszystkie treningi w trakcie obozów Soccer Italian Style odbywają się na boiskach z najlepszą nawierzchnią, która zapewnia swobodę nauki elementów wyszkolenia piłkarskiego oraz gwarantuje bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

7 SOCCER ITALIAN STYLE OBOZY PIŁKARSKIE SOCCER ITALIAN CENA CENA ZA KAŻDEGO ZAWODNIKA -865 euro


Pobierz ppt "SOCCER ITALIAN STYLE OBOZY SOCCER ITALIAN WE WŁOSZECH Florencja – rok 2014 S. BombardieriM. Mazzantini."

Podobne prezentacje


Reklamy Google