Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

FIFA 16 FIFA 16 to kolejna wersja znanej na całym świecie gry.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "FIFA 16 FIFA 16 to kolejna wersja znanej na całym świecie gry."— Zapis prezentacji:

1

2 FIFA 16 FIFA 16 to kolejna wersja znanej na całym świecie gry.

3 FIFA FIFA 16 – komputerowa gra sportowa podejmująca tematykę piłki nożnej, stworzona przez studio EA Sports. Jest to dwudziesta druga część piłkarskiej serii FIFA. Wydanie gry zostało zaplanowane na 22 września 2015 roku w Ameryce. W Europie premiera odbyła się dwa dni później, 24 września. Ambasadorem gry w Polsce został napastnik Ajaxu Amsterdam, Arkadiusz Milik i to jego twarz widnieje obok wizerunku Lionela Messiego na okładce produktu w tym kraju.

4 Rozgrywka FIFA 16 jest komputerową grą sportową o tematyce piłki nożnej. Gra doczekała się kilku usprawnień i nowości w porównaniu z poprzednią grą z serii FIFA. Pierwszy raz w serii gracz może sterować kobiecą drużyną (obecnych jest 12 drużyn narodowych kobiet). Twórcy gry poprawili systemy: defensywy, podań oraz ten premiujący szybką grę i kontrataki. W FIFA 16 wzbogacono także moduł dryblingu o triki bez posiadania piłki, zaimplementowano możliwość przerwania wślizgu, a także poczyniono poprawki w systemie wykonywania strzałów i dośrodkowań. Dodano także wirtualnego trenera, który wyświetla wskazówki dla początkujących graczy. FIFA 16 w polskiej wersji językowej otrzymała nowy, usprawniony komentarz z udziałem Dariusza Szpakowskiego oraz debiutującego w tej roli Jacka Laskowskiego. W grze udostępniono 50 licencjonowanych (w tym komplet dla angielskiej Premier League) oraz 28 fikcyjnych obiektów.

5 Tryb kariery W FIFA 16 rozbudowano tryb kariery. W tej odsłonie gracz będzie mógł wziąć udział w turniejach przedsezonowych. Odbywać się one będą w Europie, Ameryce Południowej, Ameryce Północnej oraz Azji. Wprowadzono także indywidualne treningi dla wybranych zawodników, aby podnosić ich umiejętności. Dodatkowo komentatorzy mają nawiązywać do naszych poczynań w grze na przestrzeni całego sezonu odnośnie m.in. wyników, formy piłkarzy czy dokonanych transferów. Nowością są także raporty skautów dostępne przez cały sezon, a nie jak miało to miejsce w poprzedniej odsłonie serii, tylko kwartał, możliwość kontraktowania wolnych zawodników także poza oknem transferowym czy dowolna ilość zmian podczas meczów towarzyskich.

6 FUT (FIFA ULTIMATE TEAM) TO KOLEJNY TRYB W FIFE 16. POLEGA ON NA STWORZENIU WŁASNEGO KLUBU, KUPOWANIA ZAWODNIKÓW NA RYNKU DO SWOJEGO SKŁADU, GRANIA MECZY ONLINE, BĄDŹ Z KOMPUTEREM I OTWIERANIU PACZEK Z KARTAMI. W NOWEJ ODSŁONIE FIFY ZOSTAŁ DODANY TRYB DRAFT. Fifa 16 Ultimate team

7 Draft Tryb fify w którym komputer proponuje 5 zawodników do sk ł adu. Znajduje si ę on w Fucie (FIFA Ultimate Team) I kosztuje on 15tys. coinsów albo 300 FIFA points. W trybie draft w sk ł adzie mo ż esz mie ć ka ż d ą kart ę w grze, oprócz br ą zowej.

8 REDAKTOR NACZELNY IGOR


Pobierz ppt "FIFA 16 FIFA 16 to kolejna wersja znanej na całym świecie gry."

Podobne prezentacje


Reklamy Google