Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W świeżym powietrzu dominują jony ujemne, które mają pozytywny wpływ na jakość snu, są też zastrzykiem energii.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W świeżym powietrzu dominują jony ujemne, które mają pozytywny wpływ na jakość snu, są też zastrzykiem energii."— Zapis prezentacji:

1

2

3 W świeżym powietrzu dominują jony ujemne, które mają pozytywny wpływ na jakość snu, są też zastrzykiem energii.

4 Nie musisz wydawać pieniędzy na karnety na siłownie masz ją na własnym podwórku lub w parku.

5 Podczas treningu na dworze dodatkowo musisz stawić czoła pędowi powietrza i całemu otoczeniu. Dzięki temu wzmacniasz także układ mięśniowo- szkieletowy, gdyż musi on intensywniej pracować.

6 to zasługa światła dziennego. Zapobiega ona nowotworom, schorzeniom kości i innym chorobom, a ponadto pomaga w kontroli poziomu insuliny, co może ułatwić osiąganie celów związanych z odchudzaniem.

7

8 Aby poćwiczyć skoki możemy wykorzystać przewrócone drzewo w lesie, ławkę w parku lub schody do naszego domu. Wystarczy stanąć przed naszą przeszkodą i na nią skoczyć lub jeżeli nam się uda możemy ja przeskoczyć

9 Wykorzystując dużą ilość drzew w lesie i swoją wyobraźnie otrzymujemy bardzo fajny tor przeszkód. Wystarczy że będziemy biec między drzewami, gałęziami leżącymi na ziemi i tymi zwisające z drzewa.

10 Aby ćwiczyć mięśnie nie trzeba drogich sztang czy ciężarów. Możemy użyć o tego kamieni wystarczy ze znajdziemy ciężki kamień i,,pakujemy”

11 Stanie na rękach możemy poćwiczyć przy drzewie. Wystarczy że staniemy przy szerokim drzewie i staniemy na rękach.

12 Pływanie nie musimy ćwiczyć na basenie możemy poćwiczyć je nad jeziorem oszczędzimy wtedy czas na przejazd i pieniądze. Niestety pływanie możemy ćwiczyć nad jeziorem tylko w lato.

13 Jeżeli niedaleko nas jest jakaś łąka przez którą płynie rzeczka możemy poćwiczyć skoki w dal. Wystarczy że będziemy skakać przez rzekę z jednej na drugą stronę.

14 Podciągać się możemy na grubej gałęzi drzewa w lesie czy na łące, co wzmocni nasze mięśnie i nie tylko.

15

16 KONIEC


Pobierz ppt "W świeżym powietrzu dominują jony ujemne, które mają pozytywny wpływ na jakość snu, są też zastrzykiem energii."

Podobne prezentacje


Reklamy Google