Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

10 powodów dla których warto zagłosować na program PSTB „OSTATNIA DESKA RATUNKU” !

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "10 powodów dla których warto zagłosować na program PSTB „OSTATNIA DESKA RATUNKU” !"— Zapis prezentacji:

1 10 powodów dla których warto zagłosować na program PSTB „OSTATNIA DESKA RATUNKU” !

2 Mamy duże- 15- letnie doświadczenie w prowadzeniu diagnozy i terapii dzieci z zaburzeniami w rozwoju i zachowaniu. Te 15 lat potwierdziło, że UMIEMY POMAGAĆ SKUTECZNIE !!! POWÓD 1:

3 Terapia behawioralna jest metodą opartą na dowodach naukowych, charakteryzująca się bardzo wysoką efektywnością i uniwersalnością. Dlatego: MOŻEMY POMÓC KAŻDEMU DZIECKU! POWÓD 2:

4 W ramach programu chcemy zaproponować 30 podopiecznym bezpłatną pomoc. Dla wielu rodzin zatem może to być naprawdę DESKA RATUNKU! POWÓD 3:

5 Dysponujemy zapleczem terapeutycznym, w pełni wyposażonymi salami i najwyższej klasy specjalistami! Potrzebujemy tylko środków na organizację bezpłatnych konsultacji! POWÓD 4:

6 Umiemy uczyć także Rodziców! Więc podopieczni programu „Skuteczna deska ratunku” dzięki temu będą mieli szansę na kontynuację terapii w domu! POWÓD 5:

7 W ramach programu będziemy mieć też możliwość przeprowadzenia diagnostyki klinicznej. A szybka diagnoza i terapia to przecież SZANSA NA LEPSZE FUNKCJONOWANIE!!! POWÓD 6:

8 W ramach programu będziemy mogli zaoferować bezpłatną pomoc aż 50 dzieciom z zaburzeniami w rozwoju lub zachowaniu i ich Rodzicom ! POWÓD 7:

9 W ramach programu każde z dzieci skorzysta z: trzech, 2-godzinnych spotkań prowadzonych przez 3 specjalistów- terapeutów behawioralnych: psychologa, pedagoga specjalnego i logopedę. POWÓD 8:

10 Do programu włączone zostaną przede wszystkim te dzieci, które dotychczas nie korzystają z żadnej innej pomocy terapeutycznej. A więc… TO NAPRAWDĘ PROGRAM DLA NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH! POWÓD 9:

11 Bardzo chcemy pomóc tym dzieciakom! One i ich Rodzice mają naprawdę poważne problemy…. POMÓŻCIE NAM IM POMÓC!!! POWÓD 10:


Pobierz ppt "10 powodów dla których warto zagłosować na program PSTB „OSTATNIA DESKA RATUNKU” !"

Podobne prezentacje


Reklamy Google