Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkicowanie wykresów funkcji Ewa Wandycz. 1.Naszkicuj wykres funkcji, która spełnia jednocześnie następujące warunki: D=(- , -4>  (2,5> Funkcja jest.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkicowanie wykresów funkcji Ewa Wandycz. 1.Naszkicuj wykres funkcji, która spełnia jednocześnie następujące warunki: D=(- , -4>  (2,5> Funkcja jest."— Zapis prezentacji:

1 Szkicowanie wykresów funkcji Ewa Wandycz

2 1.Naszkicuj wykres funkcji, która spełnia jednocześnie następujące warunki: D=(- , -4>  (2,5> Funkcja jest malejąca w każdym z przedziałów (- , -4> . Jedynym miejscem zerowym funkcji jest liczba 5. Funkcja nie przyjmuje wartości największej.

3 Funkcja jest malejąca w każdym z przedziałów (- , -4> . Jedynym miejscem zerowym funkcji jest liczba 5. Funkcja nie przyjmuje wartości największej D=(- , -4>  (2,5>

4 2. Naszkicuj wykres funkcji, która spełnia jednocześnie następujące warunki: D = <-3, 5) ZW = Funkcja jest rosnąca w przedziale. Funkcja jest malejąca w przedziale. Funkcja jest stała w przedziale <2,5).

5 Funkcja jest rosnąca w przedziale. Funkcja jest malejąca w przedziale. Funkcja jest stała w przedziale <2,5). D = <-3, 5) ZW =


Pobierz ppt "Szkicowanie wykresów funkcji Ewa Wandycz. 1.Naszkicuj wykres funkcji, która spełnia jednocześnie następujące warunki: D=(- , -4>  (2,5> Funkcja jest."

Podobne prezentacje


Reklamy Google