Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Naprawmy to” Przygotowała Szkoła Podstawowa nr 2 w Miliczu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Naprawmy to” Przygotowała Szkoła Podstawowa nr 2 w Miliczu."— Zapis prezentacji:

1 „Naprawmy to” Przygotowała Szkoła Podstawowa nr 2 w Miliczu

2 Plan Jako radne reprezentujące Szkołę Podstawową nr 2 w Miliczu, wybrałyśmy już swój plan działania. Chciałybyśmy, aby na opuszczonym boisku w Sławoszowicach powstał skatepark. Byłby to bardzo dobry pomysł, który spotkałby się z zachwytem młodzieży. Szczególnie, że nie ma jeszcze takiego miejsca w Miliczu ani też w najbliższej okolicy.

3 Plac w Sławoszowicach Wolny plac w Sławoszowicach, będący terenem naszej gminy.

4 Plac w Sławoszowicach

5

6 Nasze plany Bardzo zależy nam na tym, aby w tym nieodwiedzanym przez nikogo miejscu powstało coś bardzo pożytecznego, co przez długi czas będzie służyło młodzieży.

7 Nasze plany ● Nieduży skatepark z niskimi rozpędami, grindboxami, poręczą, ławką i poll jamem. Ten miniskatepark będzie dobrym rozwiązaniem dla początkujących użytkowników. Zakres cenowy: 38-55 tys. zł netto (cena samych urządzeń, bez kosztów nawierzchni). Źródło :

8 Nasze plany ● Skatepark składa się z kilku grindboxów, poręczy i ławeczki. Zakres cenowy: 38-53 tys. zł netto (cena samych urządzeń, bez kosztów nawierzchni). Źródło :

9 Mamy ogromną nadzieję, że uda nam się zorganizować nasze plany i w ten sposób również przyczynić się do spełnienia marzeń milickiej młodzieży :) SP2 Milicz


Pobierz ppt "„Naprawmy to” Przygotowała Szkoła Podstawowa nr 2 w Miliczu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google