Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nazywam się Izabella Walaszek. Jestem bardzo odpowiedzialna i odważna. Nie boję się ryzyka. Zawsze dążę do realizacji swych marzeń i celów. Od dłuższego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nazywam się Izabella Walaszek. Jestem bardzo odpowiedzialna i odważna. Nie boję się ryzyka. Zawsze dążę do realizacji swych marzeń i celów. Od dłuższego."— Zapis prezentacji:

1

2 Nazywam się Izabella Walaszek. Jestem bardzo odpowiedzialna i odważna. Nie boję się ryzyka. Zawsze dążę do realizacji swych marzeń i celów. Od dłuższego czasu myślałam nad założeniem własnej firmy. Jednak nie miałam na nią pomysłu. Wśród grona swoich zaufanych znajomych postanowiłam poszukać wspólnika. I znalazłam !

3 Nazywam się Karolina Doktór. Jestem osobą kreatywną, w głowie mam zawsze dużo świetnych pomysłów. Od małego dziecka marzyłam o założeniu własnej firmy. Jednak bałam się ryzyka, które się z tym wiąże. Dzięki współpracy z Izą zyskałam pewność siebie. Razem postanowiłyśmy spełnić swoje marzenia i założyć firmę.

4 Bo Słodko jest poszaleć w odpowiednim miejscu. ~ Horacy Nasz pomysł na biznes, czyli

5 W ramach naszej działalności powstaną:

6 Pole do gry w paintball na urozmaiconym terenie z wypożyczalnią profesjonalnego sprzętu i kombinezonów.

7

8 CENNIK 60 zł za osobę bez limitu czasu gry. Każdy uczestnik otrzymuje 200 kulek z możliwością dokupienia kolejnych 100 za 15 zł.

9 Dwa tory dla quadów : Tor dla osób początkujących Tor dla osób doświadczonych z licznymi zakrętami, stromymi podjazdami i zjazdami.

10

11 CENNIK Przejażdżka po torze dla początkujących : 20 minut – 20 zł 40 minut – 35 zł 60 minut – 50 zł Przejażdżka po torze dla osób doświadczonych: 20 minut – 40 zł 40 minut – 70 zł 60 minut – 100 zł

12 Naszą działalność planujemy założyć w miejscowości Żyrzyn.

13 Korzystne położenie przy uczęszczanej trasie Lublin-Warszawa. Brak podobnych rozrywek w okolicy. Wiele niewykorzystanych ziemi, na których istnieje możliwość stworzenia tego typu atrakcji. Korzystne ukształtowanie terenu. Dlaczego akurat tutaj?

14 2 quadów dla dzieci 3 quadów dla osób doświadczonych Kasków Kombinezonów do gry w paintball Karabinów wraz z amunicją Jest to koszt około 27 tysięcy złotych. Do rozpoczęcia tego typu działalności potrzebny jest zakup:

15 Konieczna jest również wybudowanie garaży oraz przystosowanie terenu do jazdy. Co wiążę się z kolejnymi wydatkami.

16 Z racji tego, że to nie są jedyne koszty jakie poniesiemy, będziemy się starać o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

17 Plany, które miałyśmy okazję Państwu przedstawić dotyczą początków naszej działalności. Jeżeli firma będzie przynosiła zyski, planujemy jej dalszy rozwój.

18 Gra w paintball oraz jazda na quadzie to doskonała rozrywka dla osób w każdym wieku. Cieszy się ona dużym zainteresowaniem w całej Europie. Jest to naszym zdaniem opłacalny biznes, który przyczyni się do rozwinięcia gospodarczego terenu gminy Żyrzyn.

19 Dziękujemy za uwagę Karolina Doktór i Izabella Walaszek

20 Prezentacja wykonana w ramach szwajcarskiego projektu Pradolina Wieprza- miejsce na mój biznes.


Pobierz ppt "Nazywam się Izabella Walaszek. Jestem bardzo odpowiedzialna i odważna. Nie boję się ryzyka. Zawsze dążę do realizacji swych marzeń i celów. Od dłuższego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google