Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

- opis i analiza akcji. W ramach akcji: opracowałam odezwę, wprowadzającą uczniów w temat związany z problem wulgaryzmów, przeprowadziłam we wszystkich.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "- opis i analiza akcji. W ramach akcji: opracowałam odezwę, wprowadzającą uczniów w temat związany z problem wulgaryzmów, przeprowadziłam we wszystkich."— Zapis prezentacji:

1 - opis i analiza akcji

2 W ramach akcji: opracowałam odezwę, wprowadzającą uczniów w temat związany z problem wulgaryzmów, przeprowadziłam we wszystkich klasach ankietę, zorganizowałam dzień ze spinaczami, które były znakiem sprzeciwu wobec przeklinania w szkole.

3 W ankiecie wzięło udział 353 uczniów (83% uczniów w szkole). Ankieta miała na celu zbadanie problemu używania wulgaryzmów wśród młodzieży naszej szkoły oraz pokazanie uczniom, jak wiele osób jest przeciwnych przeklinaniu. Ankieta zawierała 9 pytań.

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22 klasa 3c i 1a (71% odpowiedzi przeciwko wulgaryzmom) klasa 3a, 2c i 2a (67% odpowiedzi przeciwko wulgaryzmom)

23

24 Dnia 29 marca zachęcaliśmy młodzież do przypięcia kolorowych spinaczy na znak sprzeciwu wobec wulgaryzacji w szkole. Pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem. Rozdano wśród uczniów prawie 400 spinaczy.

25 Mam nadzieję, że ta akcja przyczyniła się do podniesienia kultury słowa w naszej szkole. Szkolny koordynator akcji Szkoła bez wulgaryzmów Małgorzata Ciekanowska


Pobierz ppt "- opis i analiza akcji. W ramach akcji: opracowałam odezwę, wprowadzającą uczniów w temat związany z problem wulgaryzmów, przeprowadziłam we wszystkich."

Podobne prezentacje


Reklamy Google