Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Liceum Ogólnokształcące nr III im. C.K. Norwida. Nasza firma zajmuję się wyrobem żywności przeznaczonej do sprzedaży w szkole. Głównie skupia się na deserach-

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Liceum Ogólnokształcące nr III im. C.K. Norwida. Nasza firma zajmuję się wyrobem żywności przeznaczonej do sprzedaży w szkole. Głównie skupia się na deserach-"— Zapis prezentacji:

1 Liceum Ogólnokształcące nr III im. C.K. Norwida

2 Nasza firma zajmuję się wyrobem żywności przeznaczonej do sprzedaży w szkole. Głównie skupia się na deserach- smacznej przerwie pomiędzy lekcjami! Chcemy pokazać, że zdrowa żywność w szkole nie musi być niesmaczna.

3  W naszej ofercie znajdują się pyszne desery jogurtowe z musli i z dodatkami owoców.  Przewidujemy też desery w postaci ciast. Trzeba jednak zaznaczyć, że wszystkie nasze desery będą wytwarzane według nowych przepisów obowiązujących w szkołach od 2015 roku.

4 W skład firmy wchodzą:  Aleksandra Adamiec  Aleksandra Pękalska  Paulina Ostrowska  Magda Englert  Dominika Kowalczyk  Weronika Kudła  Paweł Rylski  Wiktor Gałkiewicz Pod czujnym okiem Pani Laury Cedro!


Pobierz ppt "Liceum Ogólnokształcące nr III im. C.K. Norwida. Nasza firma zajmuję się wyrobem żywności przeznaczonej do sprzedaży w szkole. Głównie skupia się na deserach-"

Podobne prezentacje


Reklamy Google