Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Działamy na terenie I Liceum Ogólnokształcącego imienia Henryka Sienkiewicza w Łańcucie. Zajmujemy się sprzedażą różnego rodzaju kartek okolicznościowych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Działamy na terenie I Liceum Ogólnokształcącego imienia Henryka Sienkiewicza w Łańcucie. Zajmujemy się sprzedażą różnego rodzaju kartek okolicznościowych."— Zapis prezentacji:

1

2 Działamy na terenie I Liceum Ogólnokształcącego imienia Henryka Sienkiewicza w Łańcucie. Zajmujemy się sprzedażą różnego rodzaju kartek okolicznościowych.

3  Kinga Golenia- dyrektor naczelny  Karolina Majewska- dyrektor ds. finansów  Magdalena Trojniar- dyrektor ds. marketingu  Paweł Michna- dyrektor ds. finansów  Marcin Michna- dyrektor ds. marketingu  Paulina Reizer- wspólnik

4 Marcin Magda Paulina Kinga PawełKarolina

5 Zaspokojenie potrzeb klientów. Rozwijanie naszych możliwości. Pogłębienie wiedzy na temat działania przedsiębiorstw. Realizowanie naszych marzeń związanych z prowadzeniem własnej działalności.

6 Mikołajki w I LO, Boże Narodzenie z P.A.R.D.Ą. Poczta Walentynkowa, Urodziny, Kartka osiemnastkowa. Kartki 3D

7 GALERIA NASZYCH PRAC:

8 Sprzedajemy codziennie na długich przerwach w okolicach sklepiku. Zamówienia można składać osobiście bądź na e- mail parda022@gmail.comparda022@gmail.com Zapraszamy na naszego funpage na portalu www.facebook.com DZIĘKUJEMY!


Pobierz ppt "Działamy na terenie I Liceum Ogólnokształcącego imienia Henryka Sienkiewicza w Łańcucie. Zajmujemy się sprzedażą różnego rodzaju kartek okolicznościowych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google