Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU Projekt uczennic klasy 2G SALADVITA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU Projekt uczennic klasy 2G SALADVITA."— Zapis prezentacji:

1 III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU Projekt uczennic klasy 2G SALADVITA

2 Czym się zajmujemy? „SaladVita” to założona przez nas, uczniów szkoły, firma zajmująca się przygotowywaniem i sprzedażą świeżo robionych i zdrowych sałatek. Zdrowe odżywianie jest bardzo ważne, dlatego możliwość zakupienia takich sałatek podczas szkolnej przerwy wydaje się być dobrym pomysłem. Zwłaszcza, że są one niesamowicie smaczne i wielu uczniów jest już naszymi stałymi klientami! W naszej ofercie sałatkowej można znaleźć tanie sałatki i nie tylko:  sałatki z kurczakiem (4 zł),  sałatki z serem feta (4 zł),  sałatki owocowe (4 zł),  musli z jogurtem i bananami (2,50 zł).

3 SALADVITA Zdrowe i smaczne sałatki oraz musli to świetna propozycja dla uczniów i nie tylko, ponieważ nasze produkty cieszą się także dużą popularnością wśród nauczycieli szkoły. Jest to doskonała alternatywa dla słodyczy, dlatego zachęcamy do kupna naszych sałatek!

4 Nowości, kontakt Aby nasi klienci mogli być na bieżąco z nowościami lub różnymi promocjami mogą nas obserwować na facebooku, pisać wiadomości oraz zaobserwować nas na snapchacie

5 Nasze miniprzedsiębiorstwo działa dzięki opiece i pomocy pani prof. Annie Bobińskiej. Dziękujemy!


Pobierz ppt "III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU Projekt uczennic klasy 2G SALADVITA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google