Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zdrowe odżywianie to codzienność. Osoby z nadwagą mogą schudnąć, Osoby, które mają złe oceny na lekcji WF, mogą podnieść się, gdy tylko będą regularnie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zdrowe odżywianie to codzienność. Osoby z nadwagą mogą schudnąć, Osoby, które mają złe oceny na lekcji WF, mogą podnieść się, gdy tylko będą regularnie."— Zapis prezentacji:

1 Zdrowe odżywianie to codzienność

2

3 Osoby z nadwagą mogą schudnąć, Osoby, które mają złe oceny na lekcji WF, mogą podnieść się, gdy tylko będą regularnie ćwiczyć, Może pomóc w podniesieniu naszej sprawności fizycznej, Osobom chorym na choroby ciała, mogą pomóc ćwiczenia ( rehabilitacje ), to także ćwiczenia sportowe, tylko są specjalne

4

5

6

7

8

9

10

11

12  Dostarczyć Tobie i innym dużo witamin,  Może naprawdę doskonale zastąpić małemu dziecku, które jeszcze nie ma zębów, dobry początek z owocami, ponieważ małe dziecko może nie mieć siły dziąsłami pogryźć w pewien sposób owoców, a sok może to zastąpić,  Sok ten jest pyszny!, ale co tu więcej mówić, wypij i sam się przekonaj!  Możesz łączyć owoce, by uzyskać nowe wspaniałe smaki!, które zadowolą twoje podniebienie!!!

13

14 10 najzdrowszych owoców: 1)Jagody goji 2)Jabłko 3)Banan 4)Jeżyny 5)Borówki 6)Winogrona 7)Kiwi 8)Pomarańcze 9)Awokado 10)Ananas Skoro już wiesz… idź do sklepu i wypróbuj

15

16

17  To bułki,,,paluchy” i wiele innych  To,że jest mniej zdrowe od razowego, nie znaczy, że w ogóle nie jest zdrowe.  Świeże pieczywo można kupić w piekarni.  Jako najlepsze moim zdaniem pieczywo, to takie jeszcze gorące z piekarni. Pieczywa z supermarketów mogą być mniej smaczne, bo mogą być mrożone przed pieczeniem.

18  Rano: Razowe pieczywo z szynką lub pomidorem i ogórkiem. Herbata bez cukru.  Drugie śniadanie: Również kanapka lub jakiś zbożowy batonik.  Obiad: Ziemniaki, mięso ( np. schabowy ) sałata.  Kolacja Jajecznica, herbata bez cukru.  Podwieczorek Sałatka owocowa i sok z owoców

19 Maja Ansion


Pobierz ppt "Zdrowe odżywianie to codzienność. Osoby z nadwagą mogą schudnąć, Osoby, które mają złe oceny na lekcji WF, mogą podnieść się, gdy tylko będą regularnie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google