Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rady na wakacje bez mamy i taty. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rady na wakacje bez mamy i taty. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."— Zapis prezentacji:

1 Rady na wakacje bez mamy i taty. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

2 Rady na wakacje bez mamy i taty. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

3 Bardzo fajnie jest spędzić wakacje z rodzicami. Równie wielką frajdą jest wyjazd bez rodziców. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

4 Nie powinniście nigdy jeździć na wakacje bez opieki. Ktoś dorosły zawsze powinien się tobą zajmować. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

5 Ciekawym pomysłem jest wyjazd na kolonie. Będziesz mógł wówczas spędzić wspaniały czas z rówieśnikami. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

6 Podczas kolonii słuchaj wychowawcy. Nie oddalaj się bez pozwolenia. Nigdy nie kąp się bez pozwolenia i bez opieki osoby dorosłej! Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

7 Wspaniałą rzeczą może być wyjazd do babci i dziadka. Babcia i dziadek na pewno chętnie Cię przyjmą. Będziesz się u nich świetnie bawić. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

8 Powinieneś słuchać babci i dziadka tak samo, jak rodziców. Nie odchodź bez ich pozwolenia. Niech Cię rozpieszczają, ale bez przesady. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

9 Wakacje to najpiękniejsze chwile w roku. Można je spędzić na wiele wspaniałych sposobów. Można spędzić świetny czas bez rodziców. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

10 Pamiętaj! W wakacje mogą spotkać cię też niemiłe przygody. Jeśli będziesz słuchać dorosłych, przeżyjesz na pewno wiele wspaniałych chwil. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Pobierz ppt "Rady na wakacje bez mamy i taty. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google