Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

,,Grupa rówieśnicza jako źródło przyjaźni i konfliktów Grupy rówieśnicze i koleżeńskie wynikają z potrzeby kontaktu z rówieśnikami, wspólnej zabawy, nauki,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: ",,Grupa rówieśnicza jako źródło przyjaźni i konfliktów Grupy rówieśnicze i koleżeńskie wynikają z potrzeby kontaktu z rówieśnikami, wspólnej zabawy, nauki,"— Zapis prezentacji:

1

2 ,,Grupa rówieśnicza jako źródło przyjaźni i konfliktów Grupy rówieśnicze i koleżeńskie wynikają z potrzeby kontaktu z rówieśnikami, wspólnej zabawy, nauki, rozwijania swoich zainteresowań.

3 Przyjaźń jest piękna! Dobrze jest razem słuchać muzyki i bawić się.W ten sposób kształtujesz swoją osobowość i uczysz się żyć w grupie.

4 Czasami zdarzają się sprzeczki... Zdarza się i tak, że grupa rówieśnicza, do której należysz ma charakter patologiczny i wówczas może wywierać na Ciebie niekorzystny wpływ.

5 Nie daj sobą pomiatać! Nikt nie może cię poniżać i używać wobec ciebie przemocy-bicie, znęcanie się, okrutne i poniżające traktowanie są niedopuszczalne.

6 Autorzy: Paweł Wojciechowski i Patryk Polatowski kl Ib Gimnazjum w Żalinowie Opiekunowie: mgr Anna Badaszewska mgr Romana Fijałkowska


Pobierz ppt ",,Grupa rówieśnicza jako źródło przyjaźni i konfliktów Grupy rówieśnicze i koleżeńskie wynikają z potrzeby kontaktu z rówieśnikami, wspólnej zabawy, nauki,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google