Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Martyna Gołas Klasa VI b Cechują ją skromność, wrażliwość i wysoka kultura osobista. Reprezentuje szkołę w różnorodnych tematycznie konkursach. Jest przewodniczącą.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Martyna Gołas Klasa VI b Cechują ją skromność, wrażliwość i wysoka kultura osobista. Reprezentuje szkołę w różnorodnych tematycznie konkursach. Jest przewodniczącą."— Zapis prezentacji:

1 Martyna Gołas Klasa VI b Cechują ją skromność, wrażliwość i wysoka kultura osobista. Reprezentuje szkołę w różnorodnych tematycznie konkursach. Jest przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Bierze udział w wielu akcjach charytatywnych.

2 Julia Kamińska Klasa VI d Posiada nieprzeciętny talent plastyczny, jest bardzo ambitna i obowiązkowa, osiąga sukcesy w konkursach od szczebla szkolnego do ogólnopolskiego. Z powodzeniem może być stawiana za wzór do naśladowania.

3 Bernadetta Kuleczka Klasa VI d Łączy kreatywność, aktywność społeczną, obowiązkowość, kulturę osobistą z niezwykłym talentem sportowym. Jest przy tym bardzo skromna. Od kilku lat należy do czołowych zawodniczek Klubu Karate Inochi Gniezno i posiada w tej dziedzinie znaczące osiągnięcia.

4 Magdalena Wachowska Klasa VI d Została jedyną z powiatu gnieźnieńskiego laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Wykazuje ponadprzeciętne zdolności humanistyczne. Potrafi pięknie pisać o swoich pasjach i analizować z dużym wyczuciem teksty literackie.

5 Piotr Szymański Klasa VI a Uzdolniony w wielu dyscyplinach sportowych: w piłce nożnej, ręcznej, koszykowej, siatkowej, lekkoatletyce oraz pływaniu. We wszystkich odnosi znaczące sukcesy. Jest zdyscyplinowany i koleżeński. Bardzo dobrze łączy sport z nauką.

6 Agata Alwin Klasa VI a Uczennica klasy sportowej o specjalności piłka ręczna, która wielokrotnie reprezentowała szkołę, osiągając bardzo wysokie wyniki. Jej największym sukcesem jest zdobycie I miejsca w V Ogólnopolskim Finale Turnieju piłki ręcznej „Szczypiorniak na Orlikach 2016”. Cechuje ją duża odwaga i niekonwencjonalność.


Pobierz ppt "Martyna Gołas Klasa VI b Cechują ją skromność, wrażliwość i wysoka kultura osobista. Reprezentuje szkołę w różnorodnych tematycznie konkursach. Jest przewodniczącą."

Podobne prezentacje


Reklamy Google