Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

… nie tylko muzyczny…. Lubisz grać? I co z tego wynika? KomputerInstrument  Problemy z koncentracją  Zaniedbywanie obowiązków,  Nerwowy sen, częste.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "… nie tylko muzyczny…. Lubisz grać? I co z tego wynika? KomputerInstrument  Problemy z koncentracją  Zaniedbywanie obowiązków,  Nerwowy sen, częste."— Zapis prezentacji:

1 … nie tylko muzyczny…

2 Lubisz grać? I co z tego wynika? KomputerInstrument  Problemy z koncentracją  Zaniedbywanie obowiązków,  Nerwowy sen, częste budzenie w nocy,  Ożywienie tylko przed ekranem,  Rozdrażnienie, złe samopoczucie, a nawet wybuchy agresji,  Osłabienie więzi z rodzicami  Zdolność skupienia się na wykonywanym zadaniu,  Zdyscyplinowanie, systematyczność,  Lepsza koordynacja ruchowa obu rąk, wpływająca na harmonijną pracę mózgu,  Kreatywność, wytrwałość,  Przygotowanie do publicznych występów,  Wsparcie rodziców, wzmocnienie więzi rodzinnych

3 Lubisz grać? Wybierz instrument! …i wiele innych…

4

5  Sukcesy uczniów na międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach muzycznych,  laureaci w ramach ogólnopolskich przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie,  Prawie 1500 absolwentów.

6

7

8

9

10

11

12 http://www.psmjaworzno.edu.pl Już wiem!


Pobierz ppt "… nie tylko muzyczny…. Lubisz grać? I co z tego wynika? KomputerInstrument  Problemy z koncentracją  Zaniedbywanie obowiązków,  Nerwowy sen, częste."

Podobne prezentacje


Reklamy Google