Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Fotorelacja z Audytu przeprowadzonego przez Komisję Dolnośląskiego Centrum Wspierania Uzdolnień w związku z ubieganiem się SP 93 o przyjęcie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Fotorelacja z Audytu przeprowadzonego przez Komisję Dolnośląskiego Centrum Wspierania Uzdolnień w związku z ubieganiem się SP 93 o przyjęcie."— Zapis prezentacji:

1 Fotorelacja z Audytu przeprowadzonego przez Komisję Dolnośląskiego Centrum Wspierania Uzdolnień w związku z ubieganiem się SP 93 o przyjęcie do Dolnośląskiej Sieci Szkół Wspierających Uzdolnienia 11 czerwca 2012r.

2 Prace Komisji Audytowej
Komisja przysłuchuje się prezentacji Szkolnego Programu rozwijania zainteresowań i wspierania uzdolnień. oraz zapoznaje się z dorobkiem szkoły w zakresie rozwijania uzdolnień.

3 Zajęcia otwarte Lekcja przyrody Zajęcia edukacji wczesnoszkolnej
Lekcja języka polskiego z wykorzystaniem netbooków

4 Spotkanie z Partnerami szkoły i Radą Rodziców.
Rada Rodziców: Przewodnicząca - Pani Ewa Zamaria Pani Anna Gorąca Pani Małgorzata Zygadło Partnerzy: Pani dr Anna Sokołowska - Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Pan Zdzisław Szewczuk - Prezes Związku Piłsudczyków Pani Jagoda Jenczelewska - Uniwersytet Trzeciego Wieku Pani Wioletta Bodnar- MOPS partnerstwo lokalne Razem dla Nadodrza

5 Spotkanie Komisji Audytowej z Radą Pedagogiczną

6 Laureat wielu nagród w konkursach tanecznych - Zespół ZYG ZAK
Występy artystyczne Koło teatralne klas w muzycznej opowieści na temat ekologii. Laureat wielu nagród w konkursach tanecznych Zespół ZYG ZAK

7 Etiuda pantomimiczna BEZINTERESOWNIE

8 Podsumowanie Pokazy artystyczne w wykonaniu uczniów naszej szkoły zakończył szkolny chór przywołujac piękną pieśń „Pamiętajcie o ogrodach” , którą wysłuchała społeczność szkolna: nauczyciele, uczniowie, rodzice i zaproszeni goście.

9 O pozytywnym zakończeniu Audytu poinformowała zebranych Przewodnicząca Komisji, Pani Halina Nawrotek.


Pobierz ppt "Fotorelacja z Audytu przeprowadzonego przez Komisję Dolnośląskiego Centrum Wspierania Uzdolnień w związku z ubieganiem się SP 93 o przyjęcie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google