Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Platforma szkoleniowa – najważniejsze funkcjonalności.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Platforma szkoleniowa – najważniejsze funkcjonalności."— Zapis prezentacji:

1 Platforma szkoleniowa – najważniejsze funkcjonalności

2 Główne zadania platformy Kontrola nad projektem szkoleniowym Przekazywanie wiedzy merytorycznej i informacji formalnych uczestnikom Komunikacja z uczestnikami

3 „Gdzie jestem” czyli Linia czasu Pozwala zorientować się, na jakim etapie projektu jest uczestnik Obrazuje ogólny zarys projektu Informuje o zbliżających się aktywnościach

4 Szybkie informowanie o nadchodzącym szkoleniu Po zalogowaniu się, uczestnik otrzymuje informację o zbliżającym się szkoleniu (nazwa szkolenia, miejsce wraz z mapką oraz informacje o trenerze).

5 Publikacja materiałów Platforma umożliwia publikowanie materiałów służących uczestnikowi do przygotowania się do szkolenia (filmy, artykuły, streszczenia książek, pigułki wiedzy) oraz materiałów po szkoleniu – podsumowujących i umożliwiających utrwalenie zdobytej wiedzy.

6 Szkolenia e-learningowe Jedną z form publikowanych materiałów może stanowić szkolenie e-learningowe jako uzupełnienie wiedzy merytorycznej przekazywanej na różnych etapach projektu.

7 Model Kompetencji Przed szkoleniem uczestnicy mogą zrealizować zadanie polegające na diagnozie swoich kompetencji na bazie Modelu Kompetencji obowiązującego w Organizacji. Na tej podstawie uczestnik szkolenia ustala wspólnie z przełożonym cele rozwojowe oraz decyduje w których proponowanych w Firmie obszarach merytorycznych weźmie udział.

8 Alerty Jedną z funkcjonalności platformy są powiadomienia informujące uczestników o konieczności wykonania zadań, terminach szkoleń czy wiadomościach przesłanych przez trenera bądź przełożonego.

9 Zadania oraz testy Dzięki platformie uczestnik może otrzymywać zadania do wykonania (przed lub po szkoleniu). Za pomocą testów trenerzy oraz przełożeni mogą sprawdzać wiedzę uczestników.

10 Wielojęzyczność Platforma umożliwia wykorzystanie wielu języków, dzięki czemu z łatwością można ją zastosować w międzynarodowym środowisku.


Pobierz ppt "Platforma szkoleniowa – najważniejsze funkcjonalności."

Podobne prezentacje


Reklamy Google