Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wszystko o naszym miniprzedsiębiorstwie Nazwa : Eco - woodfun Nazwa : Eco - woodfun I liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga w Kościanie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wszystko o naszym miniprzedsiębiorstwie Nazwa : Eco - woodfun Nazwa : Eco - woodfun I liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga w Kościanie."— Zapis prezentacji:

1 Wszystko o naszym miniprzedsiębiorstwie Nazwa : Eco - woodfun Nazwa : Eco - woodfun I liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga w Kościanie

2 Pozytywne cechy naszego produktu Nasza firma zajmuje się produkowaniem ekologicznych puzzli rozrywkowo – edukacyjnych. Puzzle wykonujemy z odpadków drewna, tym samym dbając o ekologię. Chcemy połączyć naukę i zabawę, tak aby dzieci swój wolny czas nie marnowały przed komputerem, lecz poprzez zabawę rozwijały swoje umiejętności. Ponadto układanie elementów wycisza, poprawia koncentrację i pamięć, poprawia sprawność palców i koordynację ruchową. Układanie puzzli jest dobrą lekcją dla każdego człowieka : uczy cierpliwości i umiejętności skupienia. Różnorodne wzory mogą nauczyć dziecko liter, cyfr, nazw zwierząt, czy elementów świata, który nas otacza. Dodatkowo stworzenie pięknego obrazu trafiającego w gust odbiorcy np. postacie z bajek, ulubione zwierzęta czy zabytki świata, dostarczają wiele zabawy bez względu na wiek. Puzzle dostarczają radość ze wspólnej zabawy, oraz uczą integracji w grupie. Może to być również ciekawa forma spędzania czasu z rodziną. Układanie elementów to prosty sposób zapewnienia rozrywki i nauki na wiele godzin nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Ponadto nasza firma dba o środowisko. Działalność naszego przedsiębiorstwa może stać się przełomem, gdyż zaczynamy oferować coś odbiegającego od reguł i bardzo pożytecznego we współczesnym, zmodernizowanym świecie.

3 Interesująca oferta naszej firmy W naszej ofercie znajdują się :  puzzle edukacyjno – rozrywkowe o różnorodnych motywach oraz o dostosowanym stopniu trudności do wieku odbiorców  wzbudzające w zachwyt książeczki łączące bajkowe opowieści z układankami do tekstu  nowoczesne i przestronne plansze edukacyjne zapewniające rozwój intelektualny i pamięć, dotyczące nauk humanistycznych, matematycznych, przedmiotów ścisłych, oraz języków świata.

4 Co wyróżnia nas na rynku ? Nasze puzzle zrobione są z ekologicznego, bezpiecznego materiału. Posiadają różnorodne kształty i wzory przeznaczone dla określonych grup wiekowych. Jaskrawe kolory naszego produktu pobudzają również wyobraźnię. Puzzle przeznaczone dla małych dzieci posiadają większe elementy. Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Dodatkowo używamy nietoksycznych farb, które nie uczulają. Nasza firma stawia na naukę i zabawę, myśląc także o zdrowiu i bezpieczeństwie naszych odbiorców.

5 Bezinteresowna pomoc ludzi O sukces naszego przedsiębiorstwa walczy 6 osób : dyrektor naczelny – Julia Adamczak dyrektor ds. marketingu – Oliwia Konieczna dyrektor ds. finansów – Aleksandra Kalemba wspólnicy – Oliwia Adamczewska, Marta Nowakowska, Jakub Urbański Naszym patronem jest p. mgr. Piotr Maluśki, który sprawuje nad nami opiekę, doradza nam, stara się w jak najlepszy sposób pokierować naszą firmę do zwycięstwa. Nasze miniprzedsiębiorstwo pozyskało już kilku konsultantów, którzy w miarę swoich możliwości starają się nam pomagać:  Czesław Szczepaniak z firmy EKO-PŁYTA Sp.z.o.o.  Łukasz Taciak z firmy Komputronik S.A.  Ryszard Chaława z Przedsiębiorstwa produkcyjno – handlowego Fransław Oczywiście to nie wszyscy. Wiele więcej osób oferuje nam swoją pomoc, aby nasza firma mogła w pełni funkcjonować i zaistnieć na rynku.


Pobierz ppt "Wszystko o naszym miniprzedsiębiorstwie Nazwa : Eco - woodfun Nazwa : Eco - woodfun I liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga w Kościanie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google