Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Miniprzedsiębiorstwo YUMMYYUMMYYUMMYYUMMY. Współtwórcy: Dyrektor Naczelny – Adrianna Tychawska Dyrektor do Spraw Finansów – Marlena Pobiedzińska Dyrektor.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Miniprzedsiębiorstwo YUMMYYUMMYYUMMYYUMMY. Współtwórcy: Dyrektor Naczelny – Adrianna Tychawska Dyrektor do Spraw Finansów – Marlena Pobiedzińska Dyrektor."— Zapis prezentacji:

1 Miniprzedsiębiorstwo YUMMYYUMMYYUMMYYUMMY

2 Współtwórcy: Dyrektor Naczelny – Adrianna Tychawska Dyrektor do Spraw Finansów – Marlena Pobiedzińska Dyrektor do Spraw Marketingu – Patryk Bielak Pozostali wspólnicy: Mateusz Bździkot, Anna Kmiecik, Paulina Kokocińska, Patryk Krynicki, Kamila Moroz, Elżbieta Pająk, Jakub Szybko, Dawid Święch, Szymon Witkowski, Piotr Wolski, Patrycja Zięba i Ania Zubczyńska W skład naszej kadry wchodzą młodzi i energiczni przedsiębiorcy, którzy z chęcią rozwijają swoje zdolności w sferze biznesu. Uważamy to za szansę na późniejsze odnalezienie się na rynku pracy.

3 Oferujemy przede wszystkim zdrową żywność oraz napoje. Są to: Owoce; Świeże pieczywo z warzywami; Omlety warzywne; Sałatki owocowe; Tortille; Ciasta; Napoje: herbata, woda. Dbamy o to, aby klienci zawsze byli zadowoleni z naszych usług. Asortyment pochodzi od polskich dostawców min. PSS „SPOŁEM” w Lubaniu.

4 Miejsce, w którym wykonujemy swoją pracę to budynek szkoły, gdzie wynajmujemy salę. Pomieszczenie jest starannie przygotowane, aby nasi klienci mogli w miłej atmosferze spożyć posiłek. Do grona naszych odbiorców należą m.in. uczniowie i nauczyciele placówki. Ponadto staramy się zapewnić obsługę na najwyższym poziomie. Jako firma staramy się również nawiązać współpracę z innymi przedsiębiorstwami. Są to osoby, które posiadają doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej i zawsze służą pomocą lub wsparciem. Nasi konsultanci: P. Marta Czarniecka – Dyrektor ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu; P. Beata Fabin – Założycielka Biura Rachunkowego „BEA” Opiekun: P. Aleksandra Wojtkowiak-Odżygóźdź – nauczyciel w ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu

5 Głównym sponsorem przedsiębiorstwa jest firma „WLEPTOMI” z siedzibą w Lubaniu. Dostarcza nam ona banery, plakaty oraz magnesy, które dodajemy jako gratisy do naszych produktów i w ten sposób zachęcamy do zakupów.


Pobierz ppt "Miniprzedsiębiorstwo YUMMYYUMMYYUMMYYUMMY. Współtwórcy: Dyrektor Naczelny – Adrianna Tychawska Dyrektor do Spraw Finansów – Marlena Pobiedzińska Dyrektor."

Podobne prezentacje


Reklamy Google