Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostródzie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostródzie."— Zapis prezentacji:

1 Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostródzie

2 Technik usług fryzjerskich Kwalifikacja A.19 i A.23 Przyjdź do fryzjera, Będzie niezła bajera I dobra atmosfera!

3 Świat mody zmienia się równie szybko jak pory roku. Jego nieodłącznym elementem jest fryzura.

4 Chcesz posiadać zdolność kreowania fryzur a posiadasz fantazję i pasję to jest to zawód dla Ciebie. Chcesz posiadać zdolność kreowania fryzur a posiadasz fantazję i pasję to jest to zawód dla Ciebie.

5 Technik usług fryzjerskich Wykonuje zabiegi fryzjerskie z wykorzystaniem narzędzi, specjalistycznych aparatów i materiałów fryzjerskich; Wykonuje zabiegi fryzjerskie z wykorzystaniem narzędzi, specjalistycznych aparatów i materiałów fryzjerskich; Dba o wyposażenie stanowiska pracy; Dba o wyposażenie stanowiska pracy; Korzysta z nowoczesnych technik komputerowych; Korzysta z nowoczesnych technik komputerowych; Śledzi mody i techniki fryzjerskie. Śledzi mody i techniki fryzjerskie.

6 Fryzjera cechuje: Spostrzegawczość; Spostrzegawczość; Podzielność uwagi; Podzielność uwagi; Zdolność szybkiego podejmowania decyzji; Zdolność szybkiego podejmowania decyzji; Wrażliwość estetyczna; Wrażliwość estetyczna; Precyzja i poczucie odpowiedzialności w pracy; Precyzja i poczucie odpowiedzialności w pracy; Sprawność manualna. Sprawność manualna.

7 Koniec szkoły i gdzie do pracy? Salony fryzjerskie. Salony fryzjerskie. Studia stylizacji fryzur. Studia stylizacji fryzur. Agencje mody i reklamy. Agencje mody i reklamy. Własna działalność gospodarcza. Własna działalność gospodarcza.

8 Szkoła zapewni Ci praktyki zawodowe w profesjonalnych salonach fryzjerskich.

9 Praktyczna nauka zawodu odbywa się w Pracowniach Ćwiczeń Praktycznych. W s zko le są dwie pracownie fryzjerskie.

10 Przedmioty w rozszerzeniach i uzupełniające Języki obce Języki obce /język angielski, język niemiecki - rozszerzenie do wyboru/. Chemia. Chemia. Historia i społeczeństwo. Historia i społeczeństwo.

11 Egzamin przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną Uczniowie w drugim semestrze trzeciej klasy podchodzą do egzaminu z pierwszej kwalifikacji A.19 Uczniowie w drugim semestrze trzeciej klasy podchodzą do egzaminu z pierwszej kwalifikacji A.19 W czwartym roku nauki uczniowie podchodzą do egzaminu potwierdzającego drugą kwalifikację A.23 W czwartym roku nauki uczniowie podchodzą do egzaminu potwierdzającego drugą kwalifikację A.23 Po zdaniu kwalifikacji A 19 i A 23 oraz ukończeniu szkoły zdobywasz tytuł Technik a Usług Fryzjerskich. Po zdaniu kwalifikacji A 19 i A 23 oraz ukończeniu szkoły zdobywasz tytuł Technik a Usług Fryzjerskich.

12 Nasze praktyki

13

14

15 Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do skorzystania z oferty naszej szkoły,,Inspiracje ludzi to sens naszej pracy” OPRACOWAŁA: Wioletta Witkowska


Pobierz ppt "Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostródzie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google