Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkolne Miniprzedsiębiorstwo przy ZS nr 2 im. S. Konarskiego we Wronkach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkolne Miniprzedsiębiorstwo przy ZS nr 2 im. S. Konarskiego we Wronkach."— Zapis prezentacji:

1 Szkolne Miniprzedsiębiorstwo przy ZS nr 2 im. S. Konarskiego we Wronkach

2 Zajmujemy się produkcją filcowych torebek oraz etui do telefonów. Chcemy także zająć się produkcją ozdób galanteryjnych.

3 Misja: „Kierujemy się takimi zasadami: -zaspakajać potrzeby klientów poprzez dawanie komfortu noszenia modnych torebek filcowych, a także ozdób galanteryjnych -najważniejszy jest klient -najważniejszym zasobem firmy są jej pracownicy”

4 „ Wszyscy chodzimy do tej samej klasy o profilu ekonomicznym. Postanowiliśmy założyć własne Miniprzedsiębiorstwo dla sprawdzenia naszych umiejętności, nabycia nowych doświadczeń, nauczenia się czegoś nowego i co najważniejsze dla dobrej zabawy i mile spędzonego czasu. Od lewej: Ewelina Przybysz, Patryk Haak, Marta Wołujewicz, Marta Soloch, Magdalena Wolska, Eliza Figas i Joanna Malinowska. :)

5 O nas: „ Nazywam się Joanna Malinowska. Uczęszczam do Technikum Ekonomicznego we Wronkach. Interesuję się siatkówką. Bardzo lubię słuchać muzyki i oglądać filmy przyrodnicze.” „Nazywam się Marta Wołujewicz, lat 18. Interesuję się muzyką i motoryzacją. W przyszłości chciałabym być w wojsku albo w policji.” „Nazywam się Eliza Figas. Mam 18 lat i uczęszczam do Technikum Ekonomicznego we Wronkach. Interesuję się fotografią. Lubię grać w siatkówkę i słuchać muzyki.” „Nazywam się Ewelina Przybysz, mam 18 lat. Mieszkam w niewielkiej spokojnej oraz pięknej miejscowości Wronki. Interesuje się muzyką, sportem, konkretnie koszykówką. Jestem radosną, miłą dziewczyną, która nie zważa na opinie innych i lubi korzystać z życia.” „Mam na imię Marta Soloch. Interesuję się motoryzacją. W wolnym czasie lubię uprawiać różnego rodzaju sporty. Jak by coś było nie tak to wymyśl coś jeszcze.” „Nazywam się Patryk Leon Haak. Interesuję się motoryzacją i mechaniką pojazdów spalinowych. Jestem kino-maniakiem lubuję się w muzyce różnego nowoczesnego gatunku. Uczę się w Technikum Ekonomicznym interesują mnie różne zagadnienia prawne w zakresie ekonomicznym. Moje hobby to gotowanie potraw dla znajomych...” „Nazywam się Magdalena Wolska. Mam 18lat i uczę się w Technikum Ekonomicznym we Wronkach. Interesuję się sportem i muzyką. Lubię jeździć na rolkach i spędzać wolny czas z przyjaciółmi.”


Pobierz ppt "Szkolne Miniprzedsiębiorstwo przy ZS nr 2 im. S. Konarskiego we Wronkach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google