Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ORGANIZATORZY PARTNER MERYTORYCZNY PATRONI MEDIALNI.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ORGANIZATORZY PARTNER MERYTORYCZNY PATRONI MEDIALNI."— Zapis prezentacji:

1

2 ORGANIZATORZY PARTNER MERYTORYCZNY PATRONI MEDIALNI

3 LAUREACI

4 LAUREAT W KATEGORII ŚREDNI PRZEDSIĘBIORCALAUREAT W KATEGORII ŚREDNI PRZEDSIĘBIORCA STEELPRESS Sp. z o.o.

5 Steelpress Sp. z o.o jest polską firmą o rodzinnych tradycjach, której korzenie sięgają roku 1967, kiedy rozpoczęła działalność na lokalnym rynku jako mały, rodzinny zakład rzemieślniczy. Przez lata rozwijała się, sukcesywnie zdobywając rynek krajowy, a następnie także międzynarodowy Obecnie przedsiębiorstwo jest największym polskim producentem części i akcesoriów do przyczep lekkich i jednym z czołowych producentów europejskich. Marka SPP, będąca jednocześnie znakiem zastrzeżonym i oficjalnym logo firmy, jest rozpoznawalna w branży motoryzacyjnej na całym świecie.

6

7 DANTOM Sp. z o.o. LAUREAT W KATEGORII MAŁY PRZEDSIĘBIORCA

8 Dantom to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji nowoczesnych zamknięć, działającą w branży opakowań. Pierwszymi produktami były taśmy zamykające typu clipband i twistband, ktore do dziś są produktami flagowymi przedsiębiorstwa. W chwili obecnej Dantom jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku oraz renomie europejskiej, oferującą takie produkty jak taśmy clipband i twistband, zamknięcia typu multistrip, multiplast, maszyny zamykające oraz woreczki do szprycowania. Misją firmy jest popularyzowanie nowoczesnych i funkcjonalnych zamknięć.

9

10 ACO LAUREAT W KATEGORII MAŁY PRZEDSIĘBIORCA

11 Firma ACO powstała w 1996 roku w Poznaniu, jako firma produkująca urządzenia elektroniczne. Nadrzędnym celem firmy było zawsze tworzenie rozwiązań, które w maksymalny sposób odpowiadałyby wymaganiom klientów oraz produkcja urządzeń najwyższej jakości. Ciągłe wprowadzenie nowoczesnych technologii, zatrudnianie wysoce wyspecjalizowanej kadry pracowniczej oraz współpraca z podwykonawcami będącymi w stanie zaoferować produkty najwyższej jakości to droga, którą konsekwentnie podąża firma ACO. Dzięki temu zaangażowaniu i dbałości o detale firma ACO jest obecnie jednym z największych w Polsce producentów kompletnych systemów domofonowych i wideo domofonowych, którego wyroby znajdują uznanie również poza granicami kraju.

12

13 INVENTION GROUP LAUREAT W KATEGORII MIKRO PRZEDSIĘBIORCA LAUREAT W KATEGORII MIKRO PRZEDSIĘBIORCA

14 Firma Invention-Group powstała w roku 2006 z inicjatywy ambitnych studentów Automatyki i Robotyki Politechniki Poznańskiej. Obecnie z firmą współpracuje już kilkadziesiąt osób, a jej placówki znajdują się w kilku miastach w Polsce. Pasją młodych przedsiębiorców są roboty i nowoczesne technologie – zamiłowanie to starają się przekazać młodym pokoleniom w trakcie kursów i wykładów w szkołach rozwijających kreatywność i umiejętności techniczne. W ofercie firmy znajdują się także kursy dla dorosłych, wystawy naukowe i eventy, stanowiące ważny element podejmowanej przez Invention-Group robo-edukacji.

15

16 PANKRATION LAUREAT W KATEGORII MIKRO PRZEDSIĘBIORCA

17 Pankration BHP to firma z 10-letnim doświadczeniem w obsłudze i doradztwie dla firm, oferująca klientom opiekę i szkolenia z zakresu BHP, przeciwpożarowe oraz z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Mając na uwadze bezpieczeństwo i spokój swoich klientów, firma zapewnia najwyższą jakość usług, dbając o to, by współpracować ze specjalistami najwyższej klasy oraz tworzyć kompleksowy system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Firma szczycić się może nie tylko długoletnim doświadczeniem ale przede wszystkim licznymi zadowolonymi Klientami, którzy powierzyli swoje bezpieczeństwo naszym ekspertom.

18

19 CERTYFIKAT PRZEDSIĘBIORCZOŚCI AKADEMICKIEJ CITY-NAV Sp. z o.o.

20 City-nav Sp. z o.o. jest firmą dostarczająca nowoczesne rozwiązania informatyczne wspierające usługi transportowe pod marką Jakdojade.pl.Jakdojade.pl Przedsiębiorstwo powstało w 2008 roku w Poznaniu, a jej założyciele wywodzą się ze środowiska Politechniki Poznańskiej. Główny projekt realizowany przez firmę to serwis internetowy oraz wersja na urządzenia mobilne z usługą planowania podróży komunikacją miejską. Serwis dostarcza użytkownikom kompleksową informację pasażerską w większości dużych polskich miast. Zasięg usługi sukcesywnie się zwiększa poprzez dodawanie nowych aglomeracji. Jakdojade.plJakdojade.pl wspiera transport miejski oraz podnosi jakość i standard usług świadczonych przez przewoźników. Codziennie z serwisu korzystają dziesiątki tysięcy zadowolonych użytkowników, których liczba stale rośnie. Obecnie firma współpracuje z kilkoma podmiotami w zakresie dostarczania danych dotyczących transportu miejskiego, m.in. z największym polskim portalem mapowym Zumi.pl, realizując w ten sposób wypracowany model biznesowy przedsięwzięcia.

21 WYRÓŻNIENIA

22 MACHURA BROS CORPORATION Sp.j WYRÓŻNIENIE W KATEGORII MAŁY PRZEDSIĘBIORCA

23 Firma Machura Bros Corporation Spółka jawna rozpoczęła działalność w 1992 roku i od 18 lat rozwija się dynamicznie, aktywnie inwestując na rynku nieruchomości biurowych, magazynowych i produkcyjnych. Spółka specjalizuje się w wynajmie wysokiej klasy obiektów magazynowo-biurowych, renowacji budynków, jak również podnoszeniu standardu posiadanych obiektów. Obecnie dysponuje obiektami o powierzchni 38 000m 2 Firma Machura Bros Corporation Spółka jawna przywiązuje dużą wagę do jakości świadczonych usług i potrzeb klientów, mając na uwadze zadowolenie klientów i ich zaufanie do naszej firmy. Firma angażuje się w działalność społeczną i charytatywną.

24 BIB SEED CAPITAL Sp. z o.o. WYRÓŻNIENIE W KATEGORII MAŁY PRZEDSIĘBIORCA

25 BIB Seed Capital jest jednym z pierwszych funduszy kapitału zalążkowego w Polsce. Wspiera on działalność innowacyjnych małych i średnich spółek kapitałowych, szczególnie w fazie startup, mających siedzibę w Polsce i istniejących nie dłużej niż 3 lata. Działania Funduszu promują przedsiębiorczość nie tylko wśród polskich biznesmenów, lecz również wśród kadry naukowej. Dzięki swoim inwestycjom, spółka przyczynia się do komercjalizacji osiągnięć naukowych i technologicznych polskich naukowców poprzez promocję transferu technologii z polskich jednostek naukowych do małych i średnich przedsiębiorstw. Fundusz angażuje swoje środki w komercjalizację innowacyjnych rozwiązań w obszarach: biotechnologii i biologii molekularnej, chemii farmaceutycznej oraz projektów interdyscyplinarnych na pograniczu medycyny, biologii, chemii, fizyki i informatyki.

26 CREATIVE MEDIA WYRÓŻNIENIE W KATEGORII MIKRO PRZEDSIĘBIORCA

27 Firma CreativeMedia wizerunek-doradztwo-szkolenia powstała w 2005 roku z inicjatywy dziennikarki Anety Murakowskiej. Firma CreativeMedia to firma zajmująca się przede wszystkim szkoleniami. Ważnym obszarem działalności jest pozyskiwanie środków unijnych na realizację projektów służących organizacji kursów dla różnych grup odbiorców, takich jak np. pielęgniarki i położne, czy młodzież. Firma prowadzi również zajęcia dla przyszłych trenerów w Szkole Trenerów Biznesu Anety Murakowskiej Creative Solution. Aneta Murakowska jest także pomysłodawczynią i organizatorką pierwszych w Polsce śniadań biznesu – Klub Networkingu „Poznań mój biznes”

28 Filmik ten co na początku


Pobierz ppt "ORGANIZATORZY PARTNER MERYTORYCZNY PATRONI MEDIALNI."

Podobne prezentacje


Reklamy Google