Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Brytyjski fotograf Car Warner wykonuje zdjęcia krajobrazów wykonanych z jadalnych komponentów... W ten sposób zachęcił swoje dzieci do jedzenia owoców.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Brytyjski fotograf Car Warner wykonuje zdjęcia krajobrazów wykonanych z jadalnych komponentów... W ten sposób zachęcił swoje dzieci do jedzenia owoców."— Zapis prezentacji:

1 Brytyjski fotograf Car Warner wykonuje zdjęcia krajobrazów wykonanych z jadalnych komponentów... W ten sposób zachęcił swoje dzieci do jedzenia owoców i warzyw... Miłego oglądania! SMACZNEGO!

2 Drzewa z kapusty włoskiej, kamienie z ziemniaków. Skaliste urwisko z chleba. Niebo wykonane z liści kapusty.

3 Na ten krajobraz składają się brokuły, zielony groszek i bazylia. Ścieżki są wysypane kurkumą, skały to bochenki chleba, a chmurki z kalafiora ozdabiają błękitne niebo.

4 Dla stworzenia trzeciego wymiaru zdjęcia były wykonywane na stołach o wymiarach 1,2x2,4mm, na których talerze układane były warstwami, aby składniki nie pospadały zanim zdjęcie zostanie zrobione.

5 Inspiracją składników tego krajobrazu były Włochy... Wózek wykonany jest z płatów lasagne, pola z różnych gatunków zbóż, chmurki z mozzarelli, drzewka – z pietruszki i bazylii. W tle wioska z żółtego sera.

6 Fiord wykonany z owoców morza, stalaktyty z marchewki. Skały to chleb, a na dnie znajdziemy kalafiory.

7 Ryż, orzechy kokosowe, różne gatunki zbóż, a niebo – z liści kapusty.

8 Morze wykonane jest z plasterków łososia, a skały z ziemniaków i chleba. Łódeczka z zielonego groszku to subtelne wykończenie obrazka.

9 Pieczarki, ziarna sezamu i inne zboża.

10 Przepiękna tęcza nad lasem z pietruszki i ziemniakami.

11 Domy wykonane z sera. Markizy i skrzynki z makaronu. Ziarna i warzywa nadają zdjęciu kolorytu.

12 Kuchnia włoska: warzywa, makarony i ser.

13 Widzieliście takie piękne góry z chleba?

14 Niesamowita wyobraźnia: balony z owoców i warzyw, drzewa z brokuł, skały z ziemniaków, poletka z ziół, kukurydzy, cukinii i szparagów, wioska z sera, a marchewka – to wieża kościoła...

15 Wózek z herbatników na ulicy z salami, ozdobione drzewami z surowej wędzonej szynki.

16 Najważniejsze składniki: Szynka: niebo, wzgórza i rzeka. Chleb: skały. Ciastka: domek i most. Salami: dach domu.

17 Krajobraz alpejski wykonany z ciasteczek, surowej szynki, kiełbasek, sera i chleba.

18 I...? COŚ byście zjedli..?


Pobierz ppt "Brytyjski fotograf Car Warner wykonuje zdjęcia krajobrazów wykonanych z jadalnych komponentów... W ten sposób zachęcił swoje dzieci do jedzenia owoców."

Podobne prezentacje


Reklamy Google