Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Muzeum Odlewnictwa Artystycznego. WYRUSZAMY W dniu 28.01.2016 (czwartek) odbył się przedostatni etap projektu GimGra. I tym razem pięć uczennic klasy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Muzeum Odlewnictwa Artystycznego. WYRUSZAMY W dniu 28.01.2016 (czwartek) odbył się przedostatni etap projektu GimGra. I tym razem pięć uczennic klasy."— Zapis prezentacji:

1 Muzeum Odlewnictwa Artystycznego

2 WYRUSZAMY W dniu 28.01.2016 (czwartek) odbył się przedostatni etap projektu GimGra. I tym razem pięć uczennic klasy Ib razem z opiekunem wybrałyśmy się do Muzeum Odlewnictwa Artystycznego w Gliwicach, gdzie najpierw same oglądałyśmy znajdujące się tam przedmioty.

3 ZWIEDZAMY Mimo, że przy oprowadzaniu jedni uważali bardziej a drudzy trochę mniej, to przy zadaniu, które zadała pani przewodnik poradziliśmy sobie bardzo dobrze. Polegało ono na tym, aby odnaleźć i dowiedzieć się więcej o przedmiotach, które dostaliśmy na kartkach. Następnym zadaniem, które dostaliśmy było ulepienie z gipsu wcześniej wybranego kształtu – oczywiście z pomocą oprowadzającej nas pani.

4 Po pewnym czasie dołączyły do nas kolejne 3 grupy z innych gimnazjów. Pani przewodnik, która znała to miejsce jak własna kieszeń oprowadziła nas raz jeszcze opowiadając nam o umieszczonych w gablotach eksponatach.

5 Lepienie okazało się brudną pracą ale również nowym doświadczeniem dla nas. Zajęcie bardzo nam się podobało ponieważ nabyłyśmy nową wiedzę i umiejętności.


Pobierz ppt "Muzeum Odlewnictwa Artystycznego. WYRUSZAMY W dniu 28.01.2016 (czwartek) odbył się przedostatni etap projektu GimGra. I tym razem pięć uczennic klasy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google