Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

..:: Reportaż ::.. Reportaż z wycieczki – Chełmno – Toruń - Grębocin (7 marzec 2005r.). + Muzeum piśmiennictwa w Grębocinie + Czas wolny w Toruniu + Zwiedzanie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "..:: Reportaż ::.. Reportaż z wycieczki – Chełmno – Toruń - Grębocin (7 marzec 2005r.). + Muzeum piśmiennictwa w Grębocinie + Czas wolny w Toruniu + Zwiedzanie."— Zapis prezentacji:

1 ..:: Reportaż ::.. Reportaż z wycieczki – Chełmno – Toruń - Grębocin (7 marzec 2005r.). + Muzeum piśmiennictwa w Grębocinie + Czas wolny w Toruniu + Zwiedzanie Chełmna

2 Muzeum piśmiennictwa w Grębocinie Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa w Grębocinie zostało umiejscowione w średniowiecznym kościółku założonym przez Krzyżaków.

3 Muzeum piśmiennictwa w Grębocinie Każdy miał okazję popisać gęsim piórem i wszyscy dostali upominkowe certyfikaty.

4 Muzeum piśmiennictwa w Grębocinie W muzeum dowiedzieliśmy się jak się robiło papier kiedyś i jak się go robi dziś. Poznaliśmy historię drukarstwa i grafiki.

5 Czas wolny w Toruniu Niestety w Toruniu nie mieliśmy dużo czasu, dlatego zdążyliśmy coś zjeść w restauracji, zwiedzić tamtejsze sklepy i przejść się wzdłuż Wisły.

6 Zwiedzanie Chełmna Na początku mieliśmy okazję zobaczyć wieże i mury obronne Chełmna.

7 Zwiedzanie Chełmna Następnie oglądaliśmy kościoły, których w Chełmnie nie brakuje.

8 Zwiedzanie Chełmna W międzyczasie pani przewodnik opowiedziała nam co nieco o szkołach i uczelniach znajdujących się w Chełmnie, dowiedzieliśmy się że uczył się tam np. Mikołaj Kopernik.

9 Zakończenie Wykonanie: Adam Zabrowarny Piotr Kurowski Maciej Januszewski Michał Hryszkiewicz


Pobierz ppt "..:: Reportaż ::.. Reportaż z wycieczki – Chełmno – Toruń - Grębocin (7 marzec 2005r.). + Muzeum piśmiennictwa w Grębocinie + Czas wolny w Toruniu + Zwiedzanie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google