Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W tym szczególnym czasie, gdy z wielką radością oczekujemy na Święta Paschalne oraz upragnioną kanonizację Jana Pawła II.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W tym szczególnym czasie, gdy z wielką radością oczekujemy na Święta Paschalne oraz upragnioną kanonizację Jana Pawła II."— Zapis prezentacji:

1

2 W tym szczególnym czasie, gdy z wielką radością oczekujemy na Święta Paschalne oraz upragnioną kanonizację Jana Pawła II

3 pragnę podzielić się z Tobą myślą wydobytą z Jego duchowego skarbca:

4 „Jeżeli Krzyż zostaje przyjęty, przynosi zbawienie i pokój. Bez Boga Krzyż nas przygniata; z Bogiem daje nam odkupienie i zbawienie.

5 Weź Krzyż! przyjmij go, nie pozwól, aby przygniotły cię wydarzenia, ale z Chrystusem zwyciężaj zło i śmierć!

6 Jeżeli z Ewangelii Krzyża uczynisz program swojego życia, jeżeli pójdziesz za Chrystusem aż na Krzyż, w pełni odnajdziesz samego siebie!

7 Nieść Krzyż za Jezusem oznacza być gotowym do wszelkiej ofiary z miłości do Niego oraz nie stawiać nikogo i niczego przed Niego, nawet najdroższych osób, nawet własnego życia.

8 Wiecie, że przylgnięcie do Chrystusa jest wymagającym wyborem. Jednak to nie sami niesiemy krzyż. Przed nami idzie On...”

9 Niech zmartwychwstały Pan uzdolni nas do zbawczego współdziałania z Nim w codzienności naszego życia.

10 Niech pobłogosławi każdy trud i napełni nasze serca pokojem.

11 Niech świadomość Jego miłości nieustannie nam towarzyszy.

12

13 Z darem modlitwy i serdecznym świątecznym pozdrowieniem s.Barbara Żydek

14


Pobierz ppt "W tym szczególnym czasie, gdy z wielką radością oczekujemy na Święta Paschalne oraz upragnioną kanonizację Jana Pawła II."

Podobne prezentacje


Reklamy Google