Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Underwriting – kierowanie na badania niezbędne do zawarcia umowy dla ubezpieczeń indywidualnych i grupowych Obowiązujące od 1 grudnia 2015 roku.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Underwriting – kierowanie na badania niezbędne do zawarcia umowy dla ubezpieczeń indywidualnych i grupowych Obowiązujące od 1 grudnia 2015 roku."— Zapis prezentacji:

1 Underwriting – kierowanie na badania niezbędne do zawarcia umowy dla ubezpieczeń indywidualnych i grupowych Obowiązujące od 1 grudnia 2015 roku

2 Od dnia r. dla klientów TUnŻ „WARTA” S.A. na etapie zawarcia umowy ubezpieczenia dedykowana została nowa ścieżka obsługi w zakresie umawiania klientów na badania medyczne niezbędne do zawarcia umowy ubezpieczenia. Usługa realizowana jest przez zewnętrznego operatora – firmę ICR Sp. z o.o. Agent/ Sprzedawca TUnŻ „WARTA” S.A. Skierowanie maila do Biura Oceny Ryzyka TUnŻ „WARTA” S.A. na adres: - zgłoszenie wymagania skierowania klienta na badania medyczne na etapie zawarcia umowy ubezpieczenia. Biuro Oceny Ryzyka TUnŻ „WARTA” S.A. Wysłanie do zewnętrznego operatora zlecenia skierowania danego klienta na badania medyczne. Zewnętrzny operator ICR /Badania Kontakt się z klientem, umówienie klienta na badania w dogodnym miejscu i terminie, przesłanie wyników wykonanych badań do Warty

3 W celu skierowania klienta na badania Agent/Sprzedawca powinien wysłać na adres mailowy  w przypadku ubezpieczeń indywidualnych: skan wniosku o zawarcie umowy ubezpieczenia, skan kwestionariusza medycznego oraz powinien koniecznie podać także: imię i nazwisko klienta, serię i numer wniosku, numer telefonu kontaktowego do klienta i adres mailowy klienta;  w przypadku ubezpieczeń grupowych: skan ankiety medycznej, skan wykazu osób przystępujących (LOP) oraz powinien koniecznie podać także: imię i nazwisko klienta, serie i numer wniosku/polisy, numer telefonu kontaktowego do klienta i adres mailowy klienta.

4 Informacja o konieczności skierowania klienta na badania powinna zostać wysłana na adres mailowy wg poniższego wzoru


Pobierz ppt "Underwriting – kierowanie na badania niezbędne do zawarcia umowy dla ubezpieczeń indywidualnych i grupowych Obowiązujące od 1 grudnia 2015 roku."

Podobne prezentacje


Reklamy Google