Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Katarzyna Listkiewicz

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Katarzyna Listkiewicz"— Zapis prezentacji:

1 Katarzyna Listkiewicz
Smart Way Sp. z o. o. Autorzy: Katarzyna Listkiewicz Natalia Kozioł LiTTS Rok akademicki: 2013/2014

2 Dane firmy Nazwa: Smart Way Sp. z o. o.
Adres: ul. Orłowskiego 70  Warszawa Siedziba: ul. Kościuszki 14/U Mińsk Mazowiecki Nr tel.: ,  Fax: Adres   Adres www: smartwaytrucks.pl

3 Dane firmy Numer KRS: 0000283479 NIP: 9522024607 Regon: 141028549
Kapitał zakładowy: zł Zmiana w KRS: lipca 2010 Forma prawna: Spółka z o.o. Oferta: Transport i spedycja krajowa oraz międzynarodowa. Klienci: Brak danych o docelowej grupie klientów.

4 Historia firmy Smart Way Sp. z o. o. powstała w 2007 roku. Wpis do rejestru nastąpił 22 czerwca 2007r. Została założona przez obecnych udziałowców Katarzynę Stępniewską-Puto oraz Łukasza Pawła Puto Niemożliwe jest określenie zmian w ofercie oraz grupie docelowej firmy. Model działania firmy został oparty na doświadczeniach firm świadczących swoje usługi w transporcie. Brak informacji o strategii firmy.

5 Oferta firmy Świadczenie usługi w zakresie transportu na terenie Unii Europejskiej, Szwajcarii i Norwegii. Udostępnianie ciągników siodłowych dużym operatorom logistycznym do transportu ich naczep. ,,Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami !!!  Opracujemy dla Ciebie jak najlepszą ofertę. Możesz w każdej chwili przesłać nam wiadomość pod adres: lub skorzystać z prostego formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.’’

6 Licencje i certyfikaty
Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym przewozie rzeczy z r. Licencja na wykonywanie zarobkowego międzynarodowego przewóz drogowego rzeczy ważnego – r. (nie ma informacji o przedłużeniu licencji)

7

8 Ustrój firmy Firma funkcjonuje jako Spółka z o.o.
Reprezentacja: ZARZĄD Sposób reprezentacji: do składania oświadczeń w imieniu spółki uprawniony jest prezes zarządu samodzielnie

9 Zarząd i udziałowcy W skład zarządu wchodzi tylko jedna osoba – właściel: Katarzyna Janina Stępniewska Puto – prezes zarządu. Udziałowcy to: Katarzyna Janina Stępniewska Puto oraz Łukasz Paweł Puto Brak informacji o zmianie formy prawnej w czasie istnienia na rynku transportowym oraz o ,,rodzinnej działalności” spółki, jednak takie samo nazwisko może świadczyć o pokrewieństwie udziałowców. Smart Way nie posiada filii zagranicznych ani oddziałów Początkowy kapitał: zł, brak danych o obecnych źródłach finansowania

10 Konkurencja Ilość firm oferujących usługi przewozowe w kraju i za granicę jest bardzo duża. W Mińsku Mazowieckim znajduje się wiele firm transportowych. Ze względu na brak strategii rozwojowej oraz grupy docelowej klientów niemożliwe jest konkretne określenie konkurencji. Brak też elementów wyróżniających firmę spośród innych działających na rynku.

11 Zasoby firmy Tabor zmienia się nieustannie w celu poprawienia jakości świadczonych usług. We flocie znajdują się obecnie ciągniki siodłowe: MAN TGX, MERCEDES ACTROS, IVECO STRALIS spełniające jedne z najwyższych norm dotyczących emisji spalin (EURO5). Brak informacji o ilości taboru i jego danych technicznych. ynsport

12 Mercedes [1]

13 Man [1]

14 Iveco [1]

15 Współpraca z innymi podmiotami
Smart Way wyraża chęć na stałą współpracę z przewoźnikami posiadającymi wolne ciągniki siodłowe. Zapewniają: Efektywne wykorzystanie taboru, Przystępne terminy płatności, Pomoc i doradztwo techniczne, Pomoc przy uzyskaniu kart paliwowych, Ciągłość zleceń.

16 Współpraca z innymi podmiotami
Smart Way wyraża chęć na stałą współpracę z operatorami logistycznymi na terenie całej Unii Europejskiej. Obecnie firma udostępnia ciągniki siodłowe operatorom logistycznym na terenie Belgii, Holandii oraz Wielkiej Brytanii. Chęć podjęcia współpracy należy zgłaszać drogą mailową:

17 Informacje o założycielach
Pierwsze imię: Katarzyna Drugie imię: Janina Nazwisko: Stępniewska Puto Płeć: Kobieta Rok urodzenia:1984 r., wiek 30 lat

18 Informacje o założycielach
Pierwsze imię: Łukasz Drugie imię: Paweł Nazwisko: Puto Płeć: Mężczyzna Rok urodzenia:1983 r., wiek 31 lat

19 Ocena własna Skuteczność działań firmy: Firma utrzymuje się na rynku od 7 lat, co świadczy o efektywności działań osób pełniących decyzyjne funkcje. Strona internetowa firmy jest czytelna, zawiera podstawowe informacje. Podane na niej wiadomości dotyczą: momentu założenia, bazy transportowej, możliwości współpracy i kontaktu. Podane informacje na stronie internetowej świadczą o nieustannym rozwoju, jednak po zapoznaniu się z ofertą ciężko odnieść takie wrażenie. Brak danych o orientacyjnych kosztach świadczonych usług. Występują nieaktualne dane dotyczące licencji.

20 Ocena Przedstawione poniżej informacje mogą odbiegać od prawdy – zostały zaczerpnięte z forum transportowego, jednak należy o nich wspomnieć. Wpisy na forach świadczą, że firma może być niewypłacalna a kierowcy mogą nie otrzymywać należnych im wynagrodzeń i diet.

21 Szybki Lopez

22 Dane firmy Nazwa Szybki Lopez Adres ul. Lustrzana 13 01-342 Warszawa
Nr tel.: Biuro: Reklamacje: Serwis 24h:   Adres Adres www:

23 Dane firmy NIP: 952-20-10-686 Regon: 140773707 Forma prawna:
Spółka cywilna Oferta: Towarowy transport drogowy Klienci: TVP, GoodYear, pepsi, papaya Rozpoczęcie działalności: 2007 rok Wspólnicy Łukasz Kononiuk Magdalena Konopnicka

24 Oferta firmy Przesyłki miejskie

25 Oferta firmy Przesyłki krajowe Przesyłki międzynarodowe

26 Oferta firmy Magazynowanie Przeprowadzki

27 Oferta firmy Konfekcjonowanie Oferta indywidualna

28 Strona internetowa www
Przejrzystość Czytelne formularze Widoczna oferta

29 Partnerzy Very Advertising IVECO TVP GOODYEAR pepsi

30 Referencje

31 Referencje

32 Referencje

33 Konkurencja Ilość firm oferujących usługi przewozowe w kraju i za granicę jest bardzo. Ze względu na brak strategii rozwojowej oraz grupy docelowej klientów niemożliwe jest konkretne określenie konkurencji. Brak też elementów wyróżniających firmę spośród innych działających na rynku.

34 Zasoby firmy Brak szczegółowych informacji o ilości oraz szczegółowych danych na temat taboru. Brak informacji o ilości taboru i jego danych technicznych. ynsport Zdjęcie pochodzi ze strony internetowej firmy.

35 Informacje o założycielach
Łukasz Kononiuk Magdalena Konopnicka Na stronie i we wszelkich źródłach brak szczegółowych danych na temat założycieli.

36 Ocena własna Skuteczność działań firmy: Firma utrzymuje się na rynku od 7 lat, co świadczy o efektywności działań osób pełniących decyzyjne funkcje. Strona internetowa firmy jest czytelna, zawiera szczegółowe informacje dotyczące oferty. Niestety brak danych na temat taboru, historii i właścicieli. Oferta dostosowana jest do każdego rodzaju klientów. Pasmo świadczonych usług jest niezwykle szerokie i odpowiednio przedstawione wraz ze wstępną wyceną.

37 Bibliografia smartwaytrucks.pl www.szybkilopez.com www.osoby-krs.pl


Pobierz ppt "Katarzyna Listkiewicz"

Podobne prezentacje


Reklamy Google