Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

O konkursie Konkurs Employer Branding Stars (EBstars) jest organizowany przez portal HRstandard.pl na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w oparciu o regulamin.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "O konkursie Konkurs Employer Branding Stars (EBstars) jest organizowany przez portal HRstandard.pl na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w oparciu o regulamin."— Zapis prezentacji:

1

2 O konkursie Konkurs Employer Branding Stars (EBstars) jest organizowany przez portal HRstandard.pl na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w oparciu o regulamin konkursu. Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych działań z zakresu budowania wizerunku pracodawcy na terenie Polski w ostatni roku prowadzonych przez pracodawców. Misją konkursu jest kształtowanie standardów działań budujących pozytywny wizerunek pracodawców poprzez nagradzanie najlepszych działań w tym zakresie. Partnerem merytorycznym konkursu jest Employer Branding Institute Sp. z o.o.

3 Przedstaw się Dane pracodawcy: nazwa: adres: KRSS: Osoba kontaktowa: imię, nazwisko: stanowisko: mail, telefon:

4 Zgłaszam projekt w następujących kategoriach * : (niepotrzebne usunąć) Najlepsza kampania employer branding Najlepsza wewnętrzna kampania employer branding Najlepsza strona kariery Najlepsze materiały rekrutacyjne Najlepsze wykorzystanie social media (prosimy o zgłoszenia w języku angielskim) Najlepsze wydarzenie offline *firma może zgłosić się maksymalnie w 3 kategoriach

5 Skrócony opis projektu* *max 50 słów

6 OPIS PROJEKTU (Materiały zgłoszeniowe mogą składać się maksymalnie z 3 stron tekstu +zdjęcia/ilustracje)

7 Analiza sytuacji wyjaśnienie kontekstu i uzasadnienia projektu (można tu powoływać się na ewentualnie badania, na których oparty jest projekt); w przypadku pojedynczych realizacji warto wskazać motywy/potrzeby które skłoniły Państwa do podjęcia działań)

8 Cele projektu jakie cele miał realizować projekt? Co chcieli Państwo zakomunikować/przekazać?

9 Grupa/y docelowa do kogo był skierowany?

10 Strategia i plan działań jaka strategia została przyjęta w celu realizacji projektu (w tej części prosimy również o zamieszczenie informacji o EVP pracodawcy)

11 Realizacja projektu jakie kanały, media, narzędzia zostały wykorzystane do realizacji projektu, jak prowadzona była komunikacja, jak zrealizowano założoną strategię

12 Efekty działań jak były mierzone efekty i jakie uzyskano wyniki – należy tu podać możliwe wskaźniki, mierniki, opis jakościowy realizacji celów, itp.

13 Prosimy o załączenie niezbędnej dokumentacji zdjęciowej (linki, zrzuty ekranu, zdjęcia, broszury, itp.):

14

15

16 W przypadku zajęcia jednego z pierwszych trzech miejsc w danej kategorii, informacje zawarte w prezentacji zostaną wykorzystane podczas gali rozdania nagród po wcześniejszej Państwa autoryzacji.

17 Dziękujemy za zgłoszenie! Do zobaczenia 14 września!


Pobierz ppt "O konkursie Konkurs Employer Branding Stars (EBstars) jest organizowany przez portal HRstandard.pl na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w oparciu o regulamin."

Podobne prezentacje


Reklamy Google