Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią Nr ewidencyjny: 122-4-2-11-12 Opiekun: Oliwia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią Nr ewidencyjny: 122-4-2-11-12 Opiekun: Oliwia."— Zapis prezentacji:

1 Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią Nr ewidencyjny: 122-4-2-11-12 Opiekun: Oliwia Paczkowska Konsultanci: Michał Gabriel Łopatin Aniela Potka

2 PRZEDMIOT DZIAŁALNOŚCI Nasza firma zajmuje się produkcją i handlem wyrobami tekstylnymi Dajemy klientom możliwość: Zakupienia koszulki z nadrukiem zaprojektowanej przez Bolek Style, Zaprojektowania własnej koszulki, Złożenia zamówienia na wykonanie opisanej przez nich grafiki na nadruk koszulki.

3 MISJA FIRMY Chcemy dać możliwość uczniom i absolwentom I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią posiadania wyjątkowej, a zarazem praktycznej pamiątki po latach spędzonych w szkole. Mamy zamiar współpracować z naszymi klientami na zasadzie partnerstwa. Naszym celem jest także umożliwienie użycia własnej wyobraźni do zaprojektowania unikatowej koszulki. Udział w miniprzedsiębiorstwie jest dla nas przygotowaniem do założenia własnej działalności gospodarczej w przyszłości.

4 WIZJA FIRMY Do kwietnia 2013 roku zainteresowanie naszą szkoła znacznie wzrośnie. W powiecie nakielskim modne jest noszenie koszulek z logo naszego liceum oraz z wykonanymi przez firmę grafikami. Coraz więcej absolwentów gimnazjum decyduje się na kontynuowanie nauki w naszej szkole, gdyż została ona bardzo dobrze zareklamowana. Koszulki przypominają ich posiadaczom wiele miłych chwil spędzonych w murach Krzywoustego. Rozpowszechnione zostało imię Bolesława Krzywoustego.

5 WSPÓLNICY Oskar Burchardt Oskar to rozrywkowy i koleżeński chłopak. Jest także bardzo pomysłowy. Jego główną zasługą dla naszej firmy jest wymyślenie jej wyjątkowej nazwy. Interesuje się motoryzacją i muzyką. Swoją przyszłość wiąże z wojskiem. Dominika Dubiela Dominika jest naszym dyrektorem do spraw marketingu. Dzielnie dokonuje analiz i segmentacji rynku oraz przeprowadza ankiety. Jest artystyczną duszą. Jej hobby to muzyka i teatr. W przyszłości planuje skończyć studia i założyć rodzinę. Norbert Echaust Norbert jest bardzo otwarty i komunikatywny. Pełni rolę skarbnika i opiekuna firmowych środków finansowych- jest kasjerem. Interesuje się informatyką: komputery, gry, nauka programowania. Jego najbliższym celem jest ukończenie mechatroniki na politechnice poznańskiej. Mikołaj Gajdziński Zainteresowania Mikołaja to sporty, motoryzacja, komputery oraz geografia, z którą chciałby związać przyszłość. W firmie działa jako pomocnik dyrektora do spraw marketingu. Jest pracowity i bezkonfliktowy. Stanisław Kwasigroch W firmie sprawdza się jako dyrektor produkcji. Interesuje się przede wszystkim sportami, wędkarstwem oraz drugą wojną światową. Jego celem są wysokie zarobki. Krzysztof Michałek Krzysiu jest spokojnym i sympatycznym kolegą. Pomaga dyrektorowi produkcji. Lubi grać w piłkę nożną. Jego hobby to także nowinki techniczne i motoryzacja. Zamierza skończyć dobrą politechnikę. Monika Paczyńska Zadaniem Moniki jest sporządzanie notatek z każdego spotkania. Jest dyrektorem do spraw organizacyjnych. W wolnym czasie uprawia sporty. Lubi także języki obce. W przyszłości chciałaby studiować kierunek związany z medycyną i otworzyć własny gabinet. Michał Palicki Jego pozytywne cechy to pomysłowość, szczerość i wytrwałość w dążeniu do celu. Michał jest asystentem dyrektora do spraw marketingu. Uwielbia rozwiązywać zadania z matematyki, szczególnie z optymalizacją. W wolnym czasie gra także w tenis ziemny. Jego wymarzony zawód to geodeta. Piotr Ptak Nasz dyrektor naczelny potrafi załatwić wszystkie sprawy i sprostać każdemu zadaniu. Ponadto jest bardzo pomysłowy i pracowity. Zaprojektował logo firmy. Jego marzeniem jest posiadanie własnego studia animacyjnego. Jest uzdolniony w wielu dziedzinach, głównie jednak zajmuje się animacją, rysunkiem, malarstwem, grą na gitarze, matematyką i fizyką. Katarzyna Raunest Wykonuje bardzo trudne zadanie, a mianowicie jest dyrektorem finansów. Jest to dziewczyna koleżeńska, pomocna, zorganizowana i mądra. Zawsze można na nią liczyć. Jej plany to ukończenie logistyki, a następnie założenie własnej firmy transportowej. Katarzyna Toczko Jej pasją jest taniec towarzyski. Chciałaby tańczyć całe życie. Kasia gra także na gitarze. Jest miła, spokojną, pomysłową i zorganizowaną dziewczyną. Pomaga w dziale do spraw organizacji.


Pobierz ppt "Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią Nr ewidencyjny: 122-4-2-11-12 Opiekun: Oliwia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google