Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo OwnWallet sp. j. Jesteśmy uczniami I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Smolenia w Bytomiu. Zajmujemy się produkcją i.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo OwnWallet sp. j. Jesteśmy uczniami I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Smolenia w Bytomiu. Zajmujemy się produkcją i."— Zapis prezentacji:

1 Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo OwnWallet sp. j. Jesteśmy uczniami I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Smolenia w Bytomiu. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą portfeli oraz wkładek do portfeli z systemem ochrony kart zbliżeniowych i innych kart wykorzystujących system RFID oraz chipy elektroniczne (np. dowody osobiste). Nasze produkty chronią dane osobowe oraz zabezpieczają przed utratą środków z kont bankowych. System ochrony opiera się na blokowaniu fal elektromagnetycznych za pośrednictwem których dokonuje się odczytu danych. Uniemożliwia to osobom niepowołanym dostęp do danych osobowych oraz do środków finansowych należących do posiadaczy kart.

2 Do zakupionych portfeli wszywamy wkładki z opracowanym przez nas systemem ochrony kart. Wkładki są wytrzymałe, lekkie i estetycznie wykonane. W ofercie posiadamy damskie i męskie portfele. Pomyśleliśmy zarówno o osobach szukających elegancji jak i o tych, którzy bardziej cenią prostotę i funkcjonalność Do zakupionych portfeli wszywamy wkładki z opracowanym przez nas systemem ochrony kart. Wkładki są wytrzymałe, lekkie i estetycznie wykonane. W ofercie posiadamy damskie i męskie portfele. Pomyśleliśmy zarówno o osobach szukających elegancji jak i o tych, którzy bardziej cenią prostotę i funkcjonalność. Tym, którzy nie szukają portfela ale zależy im na bezpieczeństwie danych i finansów oferujemy wkładki zabezpieczające, które dzięki wymiarom banknotu dwustuzłotowego, pasują do każdego portfela i stanowią równie skuteczne zabezpieczenie, co wkładki do niego wszyte. Każdy produkt pakujemy w eleganckie opakowanie, a na życzenie klienta w opakowanie prezentowe.

3 O nas… Dyrektor naczelny – Michał Rutkowski –współautor technologii ochrony kart. W 2012 roku ukończył roczny kurs dla liderów samorządów uczniowskich prowadzony przez CEO. Finalista i laureat konkursów przedmiotowych z fizyki. Od września 2013 roku jest pilotem samolotowym oraz członkiem Aeroklubu Częstochowskiego. Przyszłość wiąże z zawodem pilota liniowego. Wspólnik – dział produkcji – Weronika Hańka – uzdolniona manualnie, dokładna, dbająca o każdy szczegół. Tworzy wkładki do portfeli i wszywa je do nich. Zaprojektowała i wykonuje opakowania prezentowe. Gra na gitarze i maluje. Jest wolontariuszką w schronisku i domu dziecka. Interesuje się biologią, a w przyszłości chce zostać weterynarzem. Dyrektor ds. finansowych – Bartosz Ociepka –współtwórca technologii ochrony kart. Laureat konkursów przedmiotowych z języka angielskiego i informatyki. Świetny matematyk. Pasjonat programowania, z którym wiąże swoją przyszłość zawodową. Rzetelnie czuwa nad finansami spółki. Administrator strony internetowej OwnWallet. Dyrektor ds. marketingu– Anna Orkisz – uzdolniona plastycznie, zaprojektowała plakaty, wizytówki i stoisko OwnWallet. Opracowała strategię marketingową. Zdobyła doświadczenie reklamując w gimnazjum imprezy szkolne. Pozyskuje kolejnych partnerów marketingowych np. Cinema City Bytom, Solo Pizza. Uwielbia tańczyć. Jest wolontariuszką w domu dziecka i hospicjum. Wspólnik – organizacja – Magdalena Drohobycka – zorganizowana i punktualna. Układa plan pracy OwnWallet. Planuje spotkania i dba o to, aby wszyscy byli obecni. Opracowuje raporty, analizuje sytuację spółki, rynek i świetnie przewiduje potencjalne problemy. Uwielbia muzykę, szczególnie Beatles`ów. Interesuje się medycyną i z nią wiąże plany zawodowe. Wspólnik – dział sprzedaży – Kaja Pierzyna – otwarta i życzliwa profesjonalistka. Zdobyła doświadczenie w sprzedaży prowadząc szkolny sklepik w gimnazjum. Sprzedaje nasze produkty na stoisku i przez internet. Pośredniczy we współpracy z partnerami marketingowymi OwnWallet np. Klima Bytom. Jej głównym zainteresowaniem jest biologia.

4 Misja i wizja Naszym celem jest informowanie o zagrożeniach związanych z korzystaniem z coraz powszechniejszego środka płatniczego jakim są karty zbliżeniowe oraz z użytkowaniem innych kart wykorzystujących chipy elektroniczne. Problemy te wymagają podstawowej wiedzy z zakresu fizyki, a ich znajomość jest konieczna w celu zabezpieczenia swoich danych i finansów. Niestety niewiele osób zdaje sobie sprawę z istnienia zagrożeń. Na szczęście temat ten jest coraz bardziej nagłaśniany również przez media. Proponujemy naszym klientom produkty dzięki którym korzystanie z w/w kart staje się bezpieczne. Ponadto nasza działalność ma na celu nauczyć nas działania na rynku, przedsiębiorczości i wprowadzić w świat finansów oraz marketingu. Jest to wspaniała okazja do zdobycia niezbędnych w życiu doświadczeń. Cele te chcemy osiągnąć poprzez wykorzystanie naszych umiejętności i zainteresowań, tworząc zgrany zespół i oferując klientom rzetelną obsługę oraz produkt któremu mogą zaufać. Zaufanie budujemy poprzez dokładność w każdym aspekcie działalności i dbanie o każdego klienta. Sprzedaż łączymy z informowaniem klientów o tym, czym jest system RFID, jakie niesie zagrożenia i jak się przed nimi chronić oraz na czym polega działanie naszej technologii. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową: ownwallet.wix.com/ownwallet oraz na naszego facebooka: facebook.com/ownwallet Skontaktuj się z nami: ownwallet@gmail.com


Pobierz ppt "Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo OwnWallet sp. j. Jesteśmy uczniami I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Smolenia w Bytomiu. Zajmujemy się produkcją i."

Podobne prezentacje


Reklamy Google