Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Diabeł tkwi w szczególe. Nasze miniprzedsiębiorstwo zajmuje się produkcją i sprzedażą sznurówek do butów. Pragniemy podążać za duchem mody i projektować.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Diabeł tkwi w szczególe. Nasze miniprzedsiębiorstwo zajmuje się produkcją i sprzedażą sznurówek do butów. Pragniemy podążać za duchem mody i projektować."— Zapis prezentacji:

1 Diabeł tkwi w szczególe

2 Nasze miniprzedsiębiorstwo zajmuje się produkcją i sprzedażą sznurówek do butów. Pragniemy podążać za duchem mody i projektować innowacyjne a może nawet zaskakujące sznurowadła, jakich z pewnością nie można pozyskać w zwykłych sieciówkach. Są one doskonałym prezentem dla bliskiej nam osoby czy też sposobem na ożywienie swoich zniszczonych butów.

3 Wizja Jako jedna z nielicznych przedsiębiorstw zajmujących się produkcją i sprzedażą sznurówek chcemy zdobyć pozycję wiodącej i innowacyjnej w tej dziedzinie firmy w naszym najbliższym regionie. Chcemy otworzyć konsumentów na nowe tendencje modowe i zwrócić ich uwagę na szczegóły, jakimi są sznurowadła do butów. Pragniemy zaspokoić coraz to bardziej wymagające zapotrzebowania klientów oraz zdobyć ich zaufanie poprzez wysoką jakość naszych produktów. Chcemy przygotowywać nowe projekty sznurówek w zgodzie z najnowszymi trendami światowej mody

4 Dyrektor naczelny – Ania Ordońska „Uwielbiam gry zespołowe i rywalizację. Swoją przyszłość wiąże z inżynierią. Podobno "zarażam" innych śmiechem (choć czasem nie wiadomo z czego tak naprawdę się śmieje). Na dzień dzisiejszy jedyną rzeczą, której na prawdę nie lubię to programowanie Dyrektor ds. finansów – Daria Auguścińska „Na co dzień uczę się w V LO a w weekendy spędzam czas ze znajomymi. Pierwsza rzeczą na jaka zwracam uwagę gdy poznaje nowa osobę są buty. Uwielbiam niebieski kolor.” Dyrektor ds. marketingu – Oliwia Czarnowska „Mam prawie 18 lat i mam bzika na punkcie mody. Interesuje się ekonomią i w przyszłości chciałabym sama założyć własną firmę. Wolne chwilę spędzam ze znajomymi oraz często chodzę do kina.”

5 Wspólnik – Liliana Ryczek „Znajomi wołają na mnie Lili. Jestem uzdolniona artystycznie i mam milion pomysłów na minutę. Jednym słowem pozytywnie nakręcona do życia. Ludzie dziwią się, że jestem na profilu ekonomicznym.” Wspólnik – Mateusz Graczyk „Jestem raczej realistą i do wszystkiego podchodzę z dystansem. W wolnych chwilach trenuję siatkówkę. Już jako dziecko miałem bzika na punkcie butów, kiedy mama kupiła mi moje pierwsze świecące adidaski.” Wspólnik – Sylwek Gruszka „ Jestem raczej nieśmiałym chłopakiem. W wolnym czasie uwielbiam grać na ps3 albo w nogę. Wołają na mnie Gruszka. Gdy zaczynam coś robić to angażuje się w to na 100%”

6 Razem tworzymy grupę młodych, zgranych i kreatywnych ludzi, którzy swoim zainteresowaniem światem mody chcą zarazić resztę nastolatków, a w dalszej kolejności osoby w bardziej dojrzałym wieku.

7 Kontakt V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Ul. Sienkiewicza 34 Toruń 87-100 Telefon: 790 487 981 lub 695 142 390 Adres e-mail: worldoflaces@gmail.com Strona WWW:


Pobierz ppt "Diabeł tkwi w szczególe. Nasze miniprzedsiębiorstwo zajmuje się produkcją i sprzedażą sznurówek do butów. Pragniemy podążać za duchem mody i projektować."

Podobne prezentacje


Reklamy Google