Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Półkolonie w Stajni Humorek Lato 2016. Wielkimi krokami zbliżają się wakacje…

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Półkolonie w Stajni Humorek Lato 2016. Wielkimi krokami zbliżają się wakacje…"— Zapis prezentacji:

1 Półkolonie w Stajni Humorek Lato 2016

2 Wielkimi krokami zbliżają się wakacje…

3 Dla Twojego dziecka czas odpoczynku, zabawy i zdobywania nowych doświadczeń …

4 Chyba nie chcesz, żeby spędziło ten czas w taki sposób?! 

5

6

7

8

9 Lepiej tak!!! Lepiej tak!!!

10

11

12

13

14

15 Program ogólny Do godziny 9.00 zbiórka Do godziny 9.00 zbiórka 1h jazdy konnej z podziałem na grupy pod względem zaawansowania 1h jazdy konnej z podziałem na grupy pod względem zaawansowania Osoby, które akurat nie jeżdżą, uczestniczą w innych zajęciach związanych z końmi Osoby, które akurat nie jeżdżą, uczestniczą w innych zajęciach związanych z końmi 13.00 obiad z dwóch dań 13.00 obiad z dwóch dań 13.45 główne zajęcie dnia (podchody, talent show, master chef, gry terenowe i fabularne itp.) 13.45 główne zajęcie dnia (podchody, talent show, master chef, gry terenowe i fabularne itp.) 16.00 podwieczorek i czas wolny 16.00 podwieczorek i czas wolny Odbiór dzieci do 18.00. Odbiór dzieci do 18.00.

16 Program może ulec zmianie pod wpływem różnych czynników (pogoda, preferencje uczestników, wizyty gości specjalnych itp.).

17 Dla wszystkich dzieci… Intensywna, ale bezstresowa nauka jazdy konnej z elementami Pony Games Intensywna, ale bezstresowa nauka jazdy konnej z elementami Pony Games Wyjazdy w teren Wyjazdy w teren Na koniec turnusu zawody z nagrodami Na koniec turnusu zawody z nagrodami Dobrze przygotowane, bezpieczne, spokojne i miłe konie Dobrze przygotowane, bezpieczne, spokojne i miłe konie Wyspecjalizowana, profesjonalna i solidna kadra. Wyspecjalizowana, profesjonalna i solidna kadra.

18 Ponadto dla ambitnych… Możliwość wykupienia dodatkowych jazd po godzinie 16.00 Możliwość wykupienia dodatkowych jazd po godzinie 16.00 Możliwość zamiany jazdy w grupie na jazdy indywidualne (dotyczy jeźdźców zaawansowanych) Możliwość zamiany jazdy w grupie na jazdy indywidualne (dotyczy jeźdźców zaawansowanych) Przygotowanie do egzaminów na odznaki jeździeckie i do udziału w zawodach. Przygotowanie do egzaminów na odznaki jeździeckie i do udziału w zawodach.

19 Dla tych, którzy bardziej cenią sobie dobrą zabawę niż obcowanie z koniem… Możliwość uczestnictwa w półkoloniach bez jazdy konnej, ale wśród wielu innych zwierząt domowych i gospodarskich Możliwość uczestnictwa w półkoloniach bez jazdy konnej, ale wśród wielu innych zwierząt domowych i gospodarskich Gry i zabawy sportowe na świeżym powietrzu Gry i zabawy sportowe na świeżym powietrzu Zajęcia gimnastyczne, zręcznościowe i artystyczne. Zajęcia gimnastyczne, zręcznościowe i artystyczne.

20 W tym roku dodatkowe zajęcia przy koniach!!! Woltyżerka Woltyżerka Powożenie Powożenie Nauka czyszczenia, siodłania, prowadzenia konia w ręku Nauka czyszczenia, siodłania, prowadzenia konia w ręku Nauka budowy konia oraz rzędu jeździeckiego Nauka budowy konia oraz rzędu jeździeckiego Karmienie koni Karmienie koni Okazjonalnie: pokazy kowalstwa i weterynarii z komentarzem fachowców. Okazjonalnie: pokazy kowalstwa i weterynarii z komentarzem fachowców.

21 Koszt całkowity zaledwie 450zł Cena za turnus tygodniowy (5 dni poniedziałek-piątek). Po uzgodnieniu udzielamy rabatów dla dzieci z rodzin wielodzietnych i za dłuższe niż jeden turnus pobyty.

22 Zapisy http://klubjezdzieckihumorek.pl/2016/03/18/ zapisy-na-polkolonie-2016/ http://klubjezdzieckihumorek.pl/2016/03/18/ zapisy-na-polkolonie-2016/Kontakt Tel. 697-527-872 E-mail kjhumorek@gmail.comkjhumorek@gmail.com Fb Stajnia HumorekStajnia Humorek

23 Zapraszamy! To będzie wspaniała przygoda!


Pobierz ppt "Półkolonie w Stajni Humorek Lato 2016. Wielkimi krokami zbliżają się wakacje…"

Podobne prezentacje


Reklamy Google