Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

To oferta skierowana do osób grających w badmintona jak również dla tych, którzy chcą poznać tą piękną dyscyplinę sportu. Do uczestnictwa w obozie badmintonowym.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "To oferta skierowana do osób grających w badmintona jak również dla tych, którzy chcą poznać tą piękną dyscyplinę sportu. Do uczestnictwa w obozie badmintonowym."— Zapis prezentacji:

1

2 To oferta skierowana do osób grających w badmintona jak również dla tych, którzy chcą poznać tą piękną dyscyplinę sportu. Do uczestnictwa w obozie badmintonowym zapraszamy osoby, które nie boją się ruchu a wręcz przeciwnie aktywnie spędzają czas wolny. Oprócz nauki i doskonalenia gry w badmintona oferujemy szeroki program rekreacyjny w zakresie różnych dyscyplin sportu. Gwarantujemy miłą atmosferę, wspaniałe zaplecze sportowe, wykwalifikowaną kadrę instruktorską oraz wyśmienitą kuchnię.

3 PROGRAM: DZIEŃ 1 -Przyjazd w godzinach 12-14 -Zakwaterowanie, obiad, odpoczynek, zebranie organizacyjne, trening (przed kolacją) kolacja, DZIEŃ 2 -Trening w godzinach rannych ( po śniadaniu), czas wolny na plażowanie, obiad, czas wolny, trening ( przed kolacją ),kolacja, ognisko integracyjne (all inclusive) DZIEŃ 3 -Trening w godzinach rannych ( po śniadaniu), czas wolny na plażowanie, obiad, czas wolny, trening ( przed kolacją ),kolacja, zajęcia rekreacyjne, DZIEŃ 4 -Trening w godzinach rannych ( po śniadaniu), czas wolny na plażowanie, obiad, czas wolny, wycieczka łodzią motorowa po jeziorze drawskim ( przed kolacją ),kolacja, zajęcia rekreacyjne, DZIEŃ 5 -Trening w godzinach rannych ( po śniadaniu), czas wolny na plażowanie, obiad, czas wolny, trening ( przed kolacją ),kolacja, zajęcia rekreacyjne, DZIEŃ 6 -Trening w godzinach rannych ( po śniadaniu), czas wolny na plażowanie, obiad, czas wolny, trening ( przed kolacją ),kolacja, zajęcia rekreacyjne, DZIEŃ 7 -Trening w godzinach rannych ( po śniadaniu), czas wolny na plażowanie, obiad, czas wolny, trening ( przed kolacją ),kolacja, zajęcia rekreacyjne, DZIEŃ 8 - Śniadanie, wykwaterowanie, powrót do domu.

4 LICZBA DNI POBYTU: 8 DNI LICZBA NOCLEGÓW: 7 NOCLEÓW Termin: 4.08.2011 – 12.08.2011 CENA: 1150ZŁ CENA ZAWIERA: - 7 noclegów - wyżywienie 3 razy dziennie - ubezpieczenie NW - treningi badmintona 2 razy dziennie po 1,5 godziny ( rano i wieczorem) - wycieczka łodzią motorową po jeziorze Drawskim - ognisko integracyjne - sprzęt wodny - dojazd na treningi (3,5 km) Cena nie zawiera: Dojazdu (dojazd we własnym zakresie)

5 CZAPLINEK Z LOTU PTAKA

6 OŚRODEK DRAWTUR

7

8

9

10

11

12

13

14 www.badminton-power.pl


Pobierz ppt "To oferta skierowana do osób grających w badmintona jak również dla tych, którzy chcą poznać tą piękną dyscyplinę sportu. Do uczestnictwa w obozie badmintonowym."

Podobne prezentacje


Reklamy Google