Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wycieczka rowerowa. Przygotowując materiały do projektu wybraliśmy się na miejsce byłego poligonu do wioski Blizna. Znajdują się tam pozostałości po wyrzutniach,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wycieczka rowerowa. Przygotowując materiały do projektu wybraliśmy się na miejsce byłego poligonu do wioski Blizna. Znajdują się tam pozostałości po wyrzutniach,"— Zapis prezentacji:

1 Wycieczka rowerowa

2 Przygotowując materiały do projektu wybraliśmy się na miejsce byłego poligonu do wioski Blizna. Znajdują się tam pozostałości po wyrzutniach, bunkry oraz inne elementy budowli, które kiedyś służyły do wystrzeliwania pocisków V 1 i V2. W okolicznych lasach można znaleźć leje, wyrwy, powstałe z niewypałów. Jest tam też bardzo dużo betonowych budowli.

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19 Zbieramy informacje o poligonie w Bliźnie. Poszukujemy świadków prób z tajną bronią Hitlera. Poszukujemy w Internecie filmów o poligonie Blizna. Gromadzimy literaturę na temat poligonu. Opracowany materiał prezentujemy w szkole.


Pobierz ppt "Wycieczka rowerowa. Przygotowując materiały do projektu wybraliśmy się na miejsce byłego poligonu do wioski Blizna. Znajdują się tam pozostałości po wyrzutniach,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google