Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Program nauczania skierowany jest do przyszłych kandydatów na studia politechniczne i kierunki ścisłe na uniwersytecie. Jednakże w chwili obecnej wiele.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Program nauczania skierowany jest do przyszłych kandydatów na studia politechniczne i kierunki ścisłe na uniwersytecie. Jednakże w chwili obecnej wiele."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Program nauczania skierowany jest do przyszłych kandydatów na studia politechniczne i kierunki ścisłe na uniwersytecie. Jednakże w chwili obecnej wiele innych uczelni wymaga matury z fizyki i matematyki w zakresie rozszerzonym. Tylko realizacja rozszerzonego programu nauczania z fizyki i matematyki daje szansę na pomyślne zdanie matury z tych przedmiotów. W szkole działa Kółko Matematyczne dla uczniów o szczególnych uzdolnieniach z ukierunkowaniem na udział w konkursach. Uczniowie klas mat- fiz z sukcesami biorą udział w takich konkursach jak: Liga Matematyczna UG, Konkurs Matematyczny "Kangur", Pomorski Konkurs Matematyczny czy Konkurs Informatyczny o Mistrzostwo Gdyni i osiągają sukcesy. W naszym liceum lekcje fizyki i matematyki prowadzone są w pracowniach wyposażonych w środki medialne: grafoskop, kalkulator graficzny z ekranem screen view, komputer, video i inne pomoce naukowe.

4

5

6 Uniwersytet Gda ń ski Politechnika Gda ń ska Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni

7 Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki jako jedyny w Polsce północnej posiada kategorię PIERWSZĄ (najwyższą w klasyfikacji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego). Specjalności: I stopień: Fizyka II stopień: Fizyka, Master studies on quantum information (prowadzona w języku angielskim) I stopień: matematyka, matematyka ekonomiczna oraz specjalizacja nauczycielska o specjalności matematyka z informatyką.; II stopień: matematyka finansowa, matematyka teoretyczna, matematyka stosowana oraz specjalizacja nauczycielska o specjalności matematyka.

8 Wydział Elektrotechniki i Automatyki Automatyka i robotyka (studia I i II stopnia) Elektrotechnika (studia I i II stopnia) Energetyka - kierunek międzywydziałowy (studia I i II stopnia)

9 Wydział Mechaniczno-Elektryczny: mechanika i budowa maszyn I stopień specjalności: eksploatacja siłowni okrętowych inżynierskie zastosowania komputerów mechanika i budowa maszyn II stopień specjalności: eksploatacja siłowni okrętowych inżynierskie zastosowania komputerów automatyka i robotyka I stopień specjalności: elektroautomatyka okrętowa informatyka stosowana mechatronika I stopień specjalności: eksploatacja systemów mechatronicznych techniki komputerowe w mechatronice

10


Pobierz ppt "Program nauczania skierowany jest do przyszłych kandydatów na studia politechniczne i kierunki ścisłe na uniwersytecie. Jednakże w chwili obecnej wiele."

Podobne prezentacje


Reklamy Google