Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Towarzystwo Wioślarskie Syrenka zajmuje się sportem i rekreacją.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Towarzystwo Wioślarskie Syrenka zajmuje się sportem i rekreacją."— Zapis prezentacji:

1

2 Towarzystwo Wioślarskie Syrenka zajmuje się sportem i rekreacją.

3 Krzewimy kulturę fizyczną i doceniamy rolę współzawodnictwa. Koronnym wydarzeniem organizowanym przez Syrenkę jest Wioślarski Puchar Wisły, impreza sportowo-towarzyska w którym udział biorą wszyscy chętni, od licealistów do weteranów.

4 Regaty przyciągają uwagę zarówno mieszkańców Warszawy jak i mediów. Podczas trwania III edycji Pucharu odwiedziły nas 3 telewizje: TVP, TVN i Polsat.

5 Najciekawszą częścią regat są wyścigi ósemek. Partycypują w nich osady z wiodących warszawskich liceów ogólnokształcących oraz szkół wyższych.

6 Chcielibyśmy, aby w przyszłości w regatach organizowanych przez nas udział wzięły również osady uniwersyteckie z Londynu, Paryża i Amsterdamu.

7 Puchar Wisły wzorem regat Oksford-Cambridge mógłby stać się wizytówką miasta, promocją Warszawy, polskich uczelni i polskiego sportu. Syrenka poszukuje wsparcia dla projektu. Zapewniana przez nas oprawa medialna Pucharu Wisły może stanowić skuteczny kanał komunikacji marketingowej. Renesans jaki przeżywa wioślarstwo w Polsce daje w połączeniu z techniką komunikowania duże możliwości osiągnięcia postawionych celów. Plenerowa oprawa regat na nowo wybudowanych bulwarach to pełnia wygody dla publiczności i zastosowanych nośników reklamowych.

8  Aby otrzymać szczegółową ofertę prosimy o kontakt mailowy: biuro@twsyrenka.pl biuro@twsyrenka.pl  lub telefoniczny 513 856 333  Jarosław Lindqvist  Przewodniczący Rady Syrenki


Pobierz ppt "Towarzystwo Wioślarskie Syrenka zajmuje się sportem i rekreacją."

Podobne prezentacje


Reklamy Google