Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Plakaty – 2007 r.. Współpraca z mediami 2006 r. – współpraca na zasadzie patronatu medialnego oraz informacje prasowe wysłane do wszystkich mediów lokalnych;

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Plakaty – 2007 r.. Współpraca z mediami 2006 r. – współpraca na zasadzie patronatu medialnego oraz informacje prasowe wysłane do wszystkich mediów lokalnych;"— Zapis prezentacji:

1 Plakaty – 2007 r.

2

3 Współpraca z mediami 2006 r. – współpraca na zasadzie patronatu medialnego oraz informacje prasowe wysłane do wszystkich mediów lokalnych; 2007 r. – współpraca na zasadzie patronatu medialnego oraz informacje prasowe wysyłane do wszystkich mediów lokalnych, a ponadto zakup usług reklamowych: –Telewizja TELE-TOP i Radio ESKA Płock – zapowiedzi Festiwalu przez 2 tygodnie –Tygodnik Płocki i Życie Płocka – po 2 reklamy prasowe Zarówno w roku 2006, jak i 2007 po Festiwalu w mediach lokalnych ukazywały się artykuły i notatki prasowe.

4 PLANY NA 2008 ROK Na rok 2008 planuje się zorganizowanie kolejnej edycji festiwalu przy utrzymaniu podobnej formuły, zapraszając kolejne kraje Organizatorzy po raz drugi chcą wystąpić do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego o dofinansowanie III edycji Festiwalu

5 Dziękuję za uwagę!


Pobierz ppt "Plakaty – 2007 r.. Współpraca z mediami 2006 r. – współpraca na zasadzie patronatu medialnego oraz informacje prasowe wysłane do wszystkich mediów lokalnych;"

Podobne prezentacje


Reklamy Google