Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 Moje ferie zaczęły się imprezą.  Byłam u mojego wujka na 18-nastce impreza zakończyła się o 2:00 w nocy.  Później przyjechałam do mieszkania babci.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " Moje ferie zaczęły się imprezą.  Byłam u mojego wujka na 18-nastce impreza zakończyła się o 2:00 w nocy.  Później przyjechałam do mieszkania babci."— Zapis prezentacji:

1

2  Moje ferie zaczęły się imprezą.  Byłam u mojego wujka na 18-nastce impreza zakończyła się o 2:00 w nocy.  Później przyjechałam do mieszkania babci i siedziałam długo przy komputerze nad ważnym projektem. Musiałam go szybko zakączyć dlatego starałam się jak mogłam. Następnego ranka, którego obudziłam się o godzinie 11:00 zjadłam z rodziną śniadanie i poszłam na komputer, żeby odpocząć w czasie wakacji. Dlatego, że czas minął w oka mgnieniu już zaczęło się ściemniać. Dlatego poszłam się położyć. Podobnie mijały każde następne dni.

3 Po przyjeździe od babci ferie zaczęły się ciężko. Musiałam wysprzątać cały pokój i uczyć się na sprawdzian z przyrody. W czasie odpoczynku tata zabrał nas na basen i bilard. Na basenie spędziliśmy 2 godziny. A na bilardzie 1 godzinę i 30 minut. Pod koniec dnia rodzice zrobili imprezę niespodziankę, dlatego że miałam urodziny. Wszyscy goście i rodzice wręczyli mi prezenty, a potem zdmuchnęłam świeczki. Impreza trwała do 22:00 w nocy. Później goście odjechali. Następne dni mijały coraz szybciej.

4 Dlatego, że ferie skończyły się szybko musiałam wrócić do szkoły. Trochę się zmartwiłam, ale cieszyłam się, że zobaczę się ze znajomymi. Tak dobiegł koniec moich ferii.


Pobierz ppt " Moje ferie zaczęły się imprezą.  Byłam u mojego wujka na 18-nastce impreza zakończyła się o 2:00 w nocy.  Później przyjechałam do mieszkania babci."

Podobne prezentacje


Reklamy Google