Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zakres badań ankietowych realizowanych w ramach Sądeckiego Obserwatorium Rynku Pracy, Edukacji i Zatrudnienia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zakres badań ankietowych realizowanych w ramach Sądeckiego Obserwatorium Rynku Pracy, Edukacji i Zatrudnienia."— Zapis prezentacji:

1 Zakres badań ankietowych realizowanych w ramach Sądeckiego Obserwatorium Rynku Pracy, Edukacji i Zatrudnienia.

2 Badania ankietowe będą skierowane do uczniów, nauczycieli, studentów i pracodawców z terenu Powiatu Nowosądeckiego i miasta Nowy Sącz. Głównym celem badań jest określenie: kryteriów wyboru kierunków kształcenia przez uczniów gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, studentów kryteriów wyboru kierunków kształcenia przez uczniów gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, studentów opinii uczniów, nauczycieli i pracodawców na temat kształcenia zawodowego opinii uczniów, nauczycieli i pracodawców na temat kształcenia zawodowego perspektyw rynku pracy z punktu widzenia pracodawców perspektyw rynku pracy z punktu widzenia pracodawców losów absolwentów szkół ponadgimnazjalnych. losów absolwentów szkół ponadgimnazjalnych.

3 Planowane badania w roku 2011 Badania cykliczne; ankieta na temat kształcenia zawodowego dla uczniów klas najwyższych szkół kształcących zawodowo, losów absolwentów, ankieta na temat kształcenia zawodowego dla uczniów klas najwyższych szkół kształcących zawodowo, losów absolwentów, ankieta na temat kształcenia w liceach ogólnokształcących dla uczniów klas maturalnych, ankieta na temat kształcenia w liceach ogólnokształcących dla uczniów klas maturalnych, ankieta badająca preferencje edukacyjne uczniów III klas gimnazjalnych ankieta badająca preferencje edukacyjne uczniów III klas gimnazjalnych ankieta na temat kształcenia zawodowego dla nauczycieli praktycznej nauki zawodu i pracodawców. ankieta na temat kształcenia zawodowego dla nauczycieli praktycznej nauki zawodu i pracodawców. Badania jednorazowe; badanie możliwości zatrudnienia na rynku pracy w latach 2012-2016 w sektorach: edukacja, administracja samorządowa, służba zdrowia i pomoc społeczna. badanie możliwości zatrudnienia na rynku pracy w latach 2012-2016 w sektorach: edukacja, administracja samorządowa, służba zdrowia i pomoc społeczna.

4 Planowane badania w roku 2012 Badania cykliczne; powtórzona ankieta na temat kształcenia zawodowego dla uczniów klas najwyższych szkół kształcących zawodowo, powtórzona ankieta na temat kształcenia zawodowego dla uczniów klas najwyższych szkół kształcących zawodowo, powtórzona ankieta na temat kształcenia w liceach ogólnokształcących dla uczniów klas maturalnych, powtórzona ankieta na temat kształcenia w liceach ogólnokształcących dla uczniów klas maturalnych, powtórzona ankieta na temat preferencji edukacyjnych uczniów III klas gimnazjalnych. powtórzona ankieta na temat preferencji edukacyjnych uczniów III klas gimnazjalnych. Badania jednorazowe; badanie możliwości zatrudnienia na rynku pracy w latach 2012- 2016 w sektorach: usługi, budownictwo, rolnictwo i obsługa rolnictwa, turystyka oraz gastronomia, badanie możliwości zatrudnienia na rynku pracy w latach 2012- 2016 w sektorach: usługi, budownictwo, rolnictwo i obsługa rolnictwa, turystyka oraz gastronomia, badanie stopnia barier spotykających osoby prowadzące działalność gospodarczą.


Pobierz ppt "Zakres badań ankietowych realizowanych w ramach Sądeckiego Obserwatorium Rynku Pracy, Edukacji i Zatrudnienia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google