Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

CZYTAM CO LUBIĘ W ramach projektu SZKOŁA Z KLASĄ 2.0.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "CZYTAM CO LUBIĘ W ramach projektu SZKOŁA Z KLASĄ 2.0."— Zapis prezentacji:

1 CZYTAM CO LUBIĘ W ramach projektu SZKOŁA Z KLASĄ 2.0

2 Cele naszego projektu: zebranie informacji na temat ulubionych książek młodzieży w naszej szkole oraz mieszkańców gminy, stworzenie tzw. rankingu książek, opublikowanie wyników naszych ankiet na stronie internetowej szkoły, opublikowanie na stronie internetowej recenzji najpopularniejszych książek, kształcenie umiejętności pracy w grupie, kształcenie umiejętności pozyskiwania i przekształcania informacji, wykonanie prezentacji swojej pracy i umieszczenie jej na stronie internetowej szkoły, komunikowanie się za pomocą TIK.

3 Ankiety o czytelnictwie wśród uczniów Lektury szkolne czytamy niechętnie. Głównie dlatego, że nie lubimy robić czegoś pod dyktando. Często zaś zdarza się, że sięgamy po książki spoza kanonu. Na kolejnych slajdach przedstawimy tabele i wykresy przedstawiające wyniki ankiet na temat czytelnictwa przeprowadzonych wśród uczniów naszej szkoły.

4

5

6

7

8

9 Z naszych badań wynika więc, że uczniowie naszej szkoły CZYTAJĄ KSIĄŻKI! Najczęściej przygodowe i horrory. Być może częstotliwość naszego czytania nie podwyższa statystyk czytelnictwa w Polsce, ale z dumą możemy powiedzieć, że z pewnością ich nie zaniżamy.

10 Ankiety o czytelnictwie wśród mieszkańców naszej gminy Postanowiliśmy również sprawdzić, jak czytają inni mieszkańcy naszej gminy. Wyruszyliśmy w teren z ankietami, a ich opracowane wyniki przedstawiamy poniżej.

11

12

13 Coż… Chciałoby się powiedzieć mogłoby być lepiej…

14 Prezentację wykonali uczniowie klasy II a na podstawie wyników ankiet, które sami przygotowali i przeprowadzili


Pobierz ppt "CZYTAM CO LUBIĘ W ramach projektu SZKOŁA Z KLASĄ 2.0."

Podobne prezentacje


Reklamy Google