Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Reportaż o dniu wegetarianizmu. 1 października obchodzimy Światowy Dzień Wegetarianizmu, a tylko w Polsce – jak wynika ze statystyk – mamy ok. 2 miliony.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Reportaż o dniu wegetarianizmu. 1 października obchodzimy Światowy Dzień Wegetarianizmu, a tylko w Polsce – jak wynika ze statystyk – mamy ok. 2 miliony."— Zapis prezentacji:

1 Reportaż o dniu wegetarianizmu

2 1 października obchodzimy Światowy Dzień Wegetarianizmu, a tylko w Polsce – jak wynika ze statystyk – mamy ok. 2 miliony osób, które nie jedzą mięsa i produktów zwierzęcych. W naszej szkole również jesteśmy za zdrowym stylem życia. W ubiegły piątek Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz. Każda klasa zobowiązana była przynieść 2 sałatki, kanapki oraz napoje. 1 października obchodzimy Światowy Dzień Wegetarianizmu, a tylko w Polsce – jak wynika ze statystyk – mamy ok. 2 miliony osób, które nie jedzą mięsa i produktów zwierzęcych. W naszej szkole również jesteśmy za zdrowym stylem życia. W ubiegły piątek Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz. Każda klasa zobowiązana była przynieść 2 sałatki, kanapki oraz napoje. A oto kilka zdjęć z tego dnia : A oto kilka zdjęć z tego dnia :

3 Wszystkie przygotowywane potrawy uczniowie przynosili do sali 308. Reszta była przygotowywana na bieżąco przez uczennice gimnazjum. Zza kulis…

4 Kiermasz zaczął się na 2 przerwie. Sałatki sprzedawali uczniowie należący do SU. Wymieniali się co lekcję. Na zdjęciu poniżej przewodnicząca SU Dominika Juszkiewicz.

5 Zainteresowanie uczniów było ogromne. Wszyscy chętnie kupowali zdrowe produkty. Udało się zebrać ponad 70 zł.

6 Kiermasz zakończył się po 5 lekcjach. Na zdjęciach widać końcówkę potraw.

7 Tak wyglądał dzień z życia uczniów naszej szkoły. Myślę, że Dzień Wegetarianizmu był całkiem udany i każdemu się podobał. ;)

8 Prezentację wykonała Magdalena Milewska kl. III b


Pobierz ppt "Reportaż o dniu wegetarianizmu. 1 października obchodzimy Światowy Dzień Wegetarianizmu, a tylko w Polsce – jak wynika ze statystyk – mamy ok. 2 miliony."

Podobne prezentacje


Reklamy Google