Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

20 lat samorządności w ROGACH

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "20 lat samorządności w ROGACH"— Zapis prezentacji:

1 20 lat samorządności w ROGACH
SP w ROGACH MIEJSCE PIASTOWE URZĄD GMINY MIEJSCE PIASTOWE UL. DUKIELSKA 14 WOJ. PODKARPACIE

2 Panorama na miejscowość Rogi z widokiem na nowy kościół.

3 Dzięki pomyślnej współpracy mieszkańców z władzami gminy Miejsce Piastowe w naszej miejscowości w ciągu ostatnich 20 lat wiele się zmieniło. „Przede wszystkim największą zmianą jest to, że mamy wpływ na podejmowanie decyzji” – jak powiedział nasz rozmówca.

4

5 Z Tadeuszem Majchrowiczem - radnym drugiej kadencji gminy Miejsce Piastowe, aktualnie jest radnym woj. podkarpackiego a także założycielem i prezesem Stowarzyszenia Miłośników Wsi Rogi.

6 .

7 porządek?

8 Jak zmieniło się podwórko szkolne?
Dawniej... Dzisiaj...

9 Hala sportowa w szkole Inicjatorem budowy hali był były dyrektor tej szkoły – mgr Wiesław Habrat. Pierwszy etap budowy ruszył r. i trwał do r. – jego celem było doprowadzenie do stanu surowego obiektu. W grudniu 2004r. zamontowano okna i drzwi. Drugi etap to okres od r. Uroczyste otwarcie hali miało miejsce r. Koszt budowy to 2’670’000 zł. Poza kanalizacją i wodociągami jest to jedna z największych inwestycji gminy.

10 Nasze kościoły Stary, zabytkowy kościół Budowa nowego kościoła

11 Kultura i rozrywka w naszej miejscowości
Stałe formy zajęć w naszej wsi: aerobic zajęcia świetlicowe próby zespołu Rogowice zajęcia sportowe na hali klub szachowy zajęcia kółka regionalnego treningi klubu LUKS „Burza” Rogi Chętnie wykorzystywana przez obywateli jest również kafejka w Domu Ludowym w Rogach, w której jest internet WiFi – można za darmo korzystać z sieci!

12

13 Serdeczne podziękowania..
Dla Pana Tadeusza Majchrowicza, który poświęcił nam swój cenny czas i chętnie odpowiadał na zadawane przez nas pytania oraz pomógł nam w zdobywaniu zdjęć i informacji.

14 DZIĘKUJEMY! W skład zespołu wchodzą: Kinga Aszklar, Maciej Jurczak – opracowanie i realizacja projektu. Natalia Patla, Aleksandra Kuśnierczak, Paula Zajdel, Szymon Walczak – zdobywanie informacji. Opiekun projektu: Joanna Sokół. Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "20 lat samorządności w ROGACH"

Podobne prezentacje


Reklamy Google