Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Relacja z Debaty. Przygotowania do debaty były żmudne i ciężkie. Wpierw musieliśmy zapoznać się z materiałami dostępnymi na stronie sdim.ceo.nq.pl, później.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Relacja z Debaty. Przygotowania do debaty były żmudne i ciężkie. Wpierw musieliśmy zapoznać się z materiałami dostępnymi na stronie sdim.ceo.nq.pl, później."— Zapis prezentacji:

1 Relacja z Debaty

2 Przygotowania do debaty były żmudne i ciężkie. Wpierw musieliśmy zapoznać się z materiałami dostępnymi na stronie sdim.ceo.nq.pl, później rozważaliśmy formę debaty jaką sobie obierzemy. Następnym krokiem było skonstruowanie i przeprowadzenie przez nas ankiety wśród uczniów, rodziców i nauczycieli celem sprawdzenia stanu ich wiedzy na temat samorządu w szkole. Ostatnim krokiem była sama debata, wybraliśmy jedną z sal w naszej szkole, ułożyliśmy stoły w specyficzny sposób po czym rozstawiliśmy na nich drobny poczęstunek i wodę.

3 Debata Dyskusj ę zacz ę li ś my od przedstawienia zgromadzonym wyników przeprowadzonej przez nas ankiety i przedstawienia wniosków z niej wyprowadzonych.

4 I rozpoczęła się dyskusja…

5 Debacie przez cały czas towarzyszyła zacięta dyskusja na temat Usprawniania samorządności w szkole, każdy wnosił ciekawe pomysły, przedstawiał swoje zdanie i odnosił się do zagadnień poruszanych w naszej dyskusji. Przemyślenia nasze i zaproszonych uczestników poruszały różne problemy odnoszące się do samorządu, okazało się, że w naszej szkole potrzebne są pewne zmiany i nasza debata dostarczyła wiele pomysłów w jaki sposób to zrobić.

6 podsumowanie Na zakończenie podziękowaliśmy wszystkim za udział, zgromadzonym podobała się debata, ponieważ nagrodzili nas gromkimi brawami. Każdego skłoniło to do przemyśleń i myślimy że wpłynie to pozytywnie na pracę samorządu.

7 Koniec Dziękujemy za uwagę Prezentacja i debata: Patryka Tarara i Borys Urbańczyk


Pobierz ppt "Relacja z Debaty. Przygotowania do debaty były żmudne i ciężkie. Wpierw musieliśmy zapoznać się z materiałami dostępnymi na stronie sdim.ceo.nq.pl, później."

Podobne prezentacje


Reklamy Google